fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
07-07-2021 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернівці

Як разом змінюватися і творити Інакшу Буковину?

Буковина на стартовій позиції! 1619 липня 2021р. на базі «Черемош» (м. Вижниця) відбудеться Чернівецький обласний етап ХХІІІ Міжнародної програми «Студентська республіка»тема«Інакша Буковина — для Нової України». Буде, як завжди, ракетабомбапетарда! Запрошуємо, реєструйтеся!

Активні студент(к)и різних вишів Буковини забудуть, що таке банальні сесія та навчання, бо на них чекає дещо дуже нове — Чернівецька Студреспубліка-2021*. Де проходитиме головна студентська подія, що підготували організатор(к)и, як стати учасником/цею? Всі відповіді — нижче.

Цілих 3 доби студент(к)и та молодь житимуть у особливій країні — Студреспубліці, з власною грошовою одиницею, законодавством та правилами. Нас гостинно зустрічає оновлена база «Черемош» у м. Вижниця, яка вражає своєю територією. Проживати можна в корпусах, а також у наметах. Сили та бадьорість забезпечить смачна їжа, яку готуватимуть безпосередьо в студкраїні.

І саме головне, на понад 100 учасників/ць чекатимуть: оргдіяльнісна гра, по закінченню якої проходитимуть вибори Студентського/ї мера/ки та депутатів/ок Студентського магістрату Буковини; виступи топових спікерів/ок міста та зіркові гості; 3 дозвіллєві зони; близько 15 суб-фестивалів інтелектуально-психологічного, творчого та спортивного характеру: конкурс краси особисті «Перша Леді Буковини»«Містер Студреспубліки», «Кубок КВН», Фото-конкурс «Спалах емоцій», «Глоубел флешмоб», «Дебати», Настільні ігри«Студентська Мафія»«Інтелектуальні ігри»,  Фестиваль аматорського відео, «Республікада» тощо.  

     

Студреспубліка надає однакові можливості всім — беріть і використовуйте їх у спільноті таких самих яскравих, розумних, творчих, відповідальних і працьовитих людей. Ми — ІНАКШІ і маємо унікальний шанс не просто це довести собі чи похизуватися перед кимось, а об’єднати всіх людей ДОВГОЇ ДОБРОЇ ВОЛІ, аби ТВОРИТИ ІСТОРІЮВІДКРИВАТИ ІНАКШЕОСМИЛЮВАТИ СВІТ і примножувати СПІЛЬНЕ БЛАГО нашого народу та України!

Для участі у Буковинській Студреспубліці не забуваймо проходити обов’язкову онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки або за допомогою зручного Telegram-боту:

Детальна інформація — у регіональної координаторки Чернівецької Студреспубліки-2021 Наталії Костинюк, 098 623 96 20.

Чернівецька Студреспубліка проходить за підтримки Чернівецької міської ради, ПрАТ «Гравітон».

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Чернівецької Студреспубліки