fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-07-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Чернівці

Чернівці, як завжди, «Без Б»

Уже 20 років поспіль Студреспубліка виховує покоління свідомих громадян, працює над тим, щоб Україна увійшла до топ-20 розвинених країн світу, а учасники/ці й експерт(к)и розробляють програму модернізації країни. З 28 червня по 2 липня 2018р. роботу в цьому напрямку продовжила Буковина, відбувся Чернівецький регіональний етап ХХ ювілейної Міжнародної програми «Студентська республіка-2018» [+ відео].

Протягом 4-х діб близько 300 учасників/ць мізкували над тим, як розвивати місто й регіон, як творити мир і прогрес на Буковині та в усій державі. Тема цьогорічної програми: «Як досягти прогресу та миру на Буковині». Молодь — це вагомий рушій, і дуже часто ідеї, які народжені на Студреспубліці стають фундаментом для серйозних змін навколо. Чи стане так цьогоріч на Буковині — дізнавайтесь далі.

Студреспубліка-2018 на Буковині цього року пам’ятна — не лише в тому, що вона ювілейна, 20-та, але і тому, що це перша «Студентська республіка» в Буковинському краї, організована командою республіканців після трагічної загибелі у вересні минулого року її багаторічного організатора  лідера Чернівецької Студреспубліки, відомого журналіста, громадянського активіста Володимира Карагяура.

Оргкомітет на чолі з Анною Ротар за підтримки вагомих партнерів цілком впорався з відповідальною задачею: організував запеклу оргдіяльнісну гру та численні суб-фестивалі, забезпечив тріумф від перемог і хороший настрій — ці невід’ємні складові Студреспубліки. ОДГ, основа Студреспубліки, цього року була напруженою і цікавою. Учасники/ці боролися з диктатурою, писали апеляцію до Верховного суду, до ранку готували документи, необхідні для реєстрації партій… після чого виборча скринька була викрадена з виборчої дільниці. Але Студентського мера таки обрали. Ним став Володимир Крижановський, студент Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича.

Також обрали депутатів/ок Студентського магістрату Буковини-2018/2019, що склався із об’єднання політичних сил «Без Б» і «МДМА». До його складу увійшли:  

  • Кирило Бежан — студент Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ;
  • Максим Гаврилюк — студент Чернівецького юридичного коледжу НУ «ОЮА»;
  • Тетяна Діхтяренко — студентка Чернівецького медичного коледжу БДМУ;
  • Наталія Ластівка — студентка Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича;
  • Ірина Левкун — студентка Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича;
  • Юлія Мунтян — студентка Чернівецького юридичного коледжу НУ «ОЮА»;
  • Христина Теплова — студентка ДВНЗ «Чернівецького індустріального коледжу»;
  • Ксенія Філяк — студентка Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича.
  • Олександр Хопта — студентка Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича;
  • Вікторія Черних — студентка Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ.

 

 

 

 

 

Серед суб-фестів відбулися улюблені: конкурс краси особистості «Перша Леді», де перемогу здобула Марина Єремія, цьогорічна абітурієнтка, «Містер Студреспубліки», кращим став Іван Шведюк, студент Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, «Студентська Мафія», Інтелектуальні ігри («Що?Де?Коли?»), «Нічна туса», а також спортивний квест, футбол, волейбол, пейнтбол. Окрім традиційних суб-фестів цього року студенти влаштували додаткові креативні заходи. Команда від ЧНУ «Банда» організувала РАГС, де всі охочі могли одружитися на період Студреспубліки. Окрім цього студенти провели шоу «Холостяк» за мотивами однойменного реаліті-шоу, створили салон краси і навіть масажний салон.

У підсумку всіх інтелектуальних, розважальних і спортивних активностей — звання найкращої команди Буковинської Студреспубліки вибороли студент(к)и Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича.

Привітати переможців/ниць ХХ ювілейної Буковинської Студреспубліки-2018 приїхали Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, а також директор ПрАТ «Гравітон» Віталій Чорноусенко, котрі є партнерами Чернівецького етапу ХХ ювілейної Студреспубліки.

Тепер Студмер і Студмагістрат будуть представляти Чернівецьку область на фіналі ХХ ювілейної Студреспубліки, яка традиційно відбудеться на узбережжі моря, 24–27 серпня. Там чернівецькі студент(к)и дискутуватимуть про досягнення миру в Україні, навернення країни на шлях прогресу, а також змагатимуться за посаду Студентського/ї президента/ки та депутатів/ок Студентського парламенту України й активно налаштовані на перемогу. Запрошуємо бажаючих долучатися до нашої делегації.

Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Чернівецької Студреспубліки