fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
22-06-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Чернівці

Прогресуймо разом на Чернівецькій Студреспубліці!

З 29 червня по 2 липня 2018р. на базі відпочинку «Здоров‘я» (с. Репужинці, Заставнівський р-н) пройде Чернівецький регіональний етап ХХ ювілейної Міжнародної програми «Студентська республіка-2018». Тема цього року вкрай актуальна — «Як досягти прогресу та миру на Буковині». Не пропустіть подію, на яку чекали цілий рік. Обов’язково реєструйтеся! [+ відео]

Вже багато років поспіль студент(к)и та молодь Буковини беруть участь у обласних і всеукраїнській Студреспубліках. Цього року на Буковині мульти-фестиваль проходитиме за мотивами фільму «Голодні ігри». Як все відбуватиметься та до чого слід готуватися – далі.

Протягом 3-х діб учасники/ці в черговий рік мізкуватимуть над тим, як розвивати місто й регіон, як творити мир і прогрес на Буковині і в усій державі. Адже молодь — рушій, і дуже часто ідеї, які народжуються на Студреспубліці стають фундамантом для серйозних змін навколо. Учасники/ці Студреспубліки – генератори ідей цих реальних змін, а обрані там Студентський/а мер/ка і депутат(к)и Студентського магістрату стають головними лобістами цих ідей і напрацювань.

Звісно, для того, щоб ви змогли відпочити і фізично, і морально, на вас очікують суб-фестивалі: конкурс краси особистості «Перша Леді», «Студентська Мафія», «Містер Студреспубліки», «Нічна туса», «Інтелектуальні ігри», «Квест-фестиваль», Фото-конкурс «Спалах емоцій», «Глоубел флешмоб». Також ви зможете пограти у футбол, волейбол, пейнтбол, армреслінг і на завершення подивитися різноманітні шведінги.

Зацікавилися? Тож не гайте часу! Збирайте друзів, проходьте обов’язкову онлайн-реєстрацію і приєднуйтесь до нас!

Детальна інформація — у регіональної координаторки Чернівецької Студреспубліки-2018 Анни Ротар, 066 058 85 99.

Чернівецька Студреспубліка проходить за підтримки Чернівецької міської ради та ПрАТ «Гравітон».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Чернівецької Студреспубліки