fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
22-01-2021 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Як збудувати Нову Україну?

 

Як yсе відбувалося минулого року: Революція — неминуча?!

How to Build New Ukraine? (en)

 

 

 

 

 

Літо — для активних і амбітних,
зима — для найкращих і розумних!

Річницю незалежності ми, всупереч мріям і сподіванням 30-річної давнини, зустрічаємо з позиції найвідсталішої і найбіднішої країни Європи, з війною на власній території, імперіалістичною інвазією, сецесією цілих регіонів, зовнішнім управлінням і найстрашніше — в «потєряшках», злобі й безконечному пошуку винних. Проте, це — не норма. Так не має бути! І ми, республіканці, повсякчас підкреслюємо, що готові брати на себе історичну відповідальність. Саме тому тема ЗиСР-XIII у Карпатах — «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства». Запрошуємо і вас 26 лютого ‒ 01 березня 2021р. долучитися! Реєструйтеся! [+ аватарки]

Щороку небайдужі громадян(к)и з усієї України (і не тільки) — активіст(к)и, експерт(к)и, просто прогресивні люди різного віку та місця проживання — збираються на «Зимову Студреспубліку»*, яку традиційно підтримує Міністерство освіти і науки України. Це — унікальне коло однодумців/иць, які покладають свої знання і сили, аби самовіддано «вигризати» відповіді на дуже непрості запитання, котрі стосуються кожного/ї. Люди довгої доброї волі зі всієї України і всього світу мають стати союзниками/цями в справі Модернізації, Прогресу, а не чиїмсь ресурсом. Яким чином стати частиною унікального інтелектуально-творчого дійства, де щира солідарність, позитивна змагальність і вироблення потужних альтернативних рішень, то щохвилинна реальність — далі.

Візьміть участь у конкурсному відборі!

Звісно ж, народ України жодним чином не влаштовує ця ніби програма самознищення: деградація, демодернізація, «пропаща сила», жахливий занепад для переважної більшості населення і в цілому для держави — і водночас казкові умови надприбутків і тотальної безвідповідальності для декількох сотень, переважно проживаючих за кордоном, родин і їх цинічної обслуги.

Щоб вирватися з прірви, необхідні історичний масштаб, грандіозні ідеї, надпотужня енергія, суперкреативні та сміливі рішення.

Ми — як організація людей, що об’єднує молодь та провідних інтелектуалів/ок, уже далеко не один рік працюємо над візіями, стратегіями, моделями, сценаріями та програмами прогресивного Майбутнього для України та світу — цілком свідомі власної суворої відповідальності за втілення цих розробок. І ось тепер черга опрацювання безпосередньо (Р)еволюційного плану для прогресу України та людства. Плану, дуже зухвалого, інавативного, який не мав і не має аналогів в планетарній історії. Спосіб його реалізації та створення умов для втілення можуть бути й еволюційними, втім наш мисленнєвий доробок показує, що попереду СКЛАДНІ РЕВОЛЮЦІЙНІ ПРОЦЕСИ.

Отже, хто ви, — будівничі, здатні як до поступальної, еволюційної роботи, так і до напруги революційних змін? Хто ви, ті, особливі, хто з народу, разом із народом, від волі народу і задля народу; тих, хто обирає не легенькі доріженьки і міщанські «щастячка», а усвідомлює, що таке служіння людям і що значить відповідальність за громадян, «за другі своя»?

Умови участі: щоб стати учасником/цею ЗиСР-XІII необхідно пройти онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки. Далі всі зареєстровані учасники/ці проходять конкурсний відбір, найкращі з них і стануть учасниками/цями «Зимової Студреспубліки».

Особливості! У процесі гри застосовуються методи й інструменти, які дадуть змогу рефлексувати власні та колективні дії, глибоко зануритися в проблематику та знаходити відповіді на найскладніші питання. Планується досягнення ефекту «повного занурення», що передбачає участь в абсолютно всіх заходах, а також заборону вживання алкоголю. При порушенні даних вимог організатори залишають за собою право на позбавлення права на участь і виселення порушника/ці без повернення оргвнеску.

Оголошення результатів: на сайті Студреспубліки до 20 лютого (основна реєстрація) і 24 лютого (додаткова реєстрація).

Наприкінці події відбудеться вечірка в класичному стилі та нагородження переможців/ниць.

У той час, коли правлячий клас і значна частина влади займаються корупцією і забезпеченням інтересів олігархату й іноземних держав, небайдужі громадян(к)и беруть відповідальність на себе. Запрошуємо і кожного з вас, проявіть свою громадянську солідарність — долучайтеся до ЗиСР-XIII.

Історичний аналіз і весь наш республіканський досвід дуже чітко показують, що для прогресу та справедливості протипоказане копіювання чужих «успіхів», мало прекраснодушного бажання, високих мрій, а тим паче мудрувань про цінності — потрібні справжні, важкі надзусилля.

І це — захопливий, драйвовий шлях. Спільно обов’язково подолаємо суперкризу, зробимо все, аби Нова Україна була серед топ-20 розвинутих країн світу за рівнем життя громадян!

По завершенню ЗиСР, за власним бажанням, у вас буде нагода чудово відпочити (поряд витяги, сауна, ковзанка, ліс тощо) та побачити визначні історичні місця: фортецю, монастирі, парки, музеї тощо.

* * *

Організатори: ВМГО «Студентська республіка».
Оргпідтримка: Міністерство освіти і науки України.
Партнери:
ПАТ «Гравітон», видавництво «Саміт-книга», БІОКОН, компанія Navigator, FinBERT, SendPulse, Koine.Community, журнал соціальної критики «Спільне», Telegram-канал «Можливості».

Організаційні питання: (044) 529 13 75, office@studrespublika.com
Із питань медіа та партнерства: Віра Андріюк, бренд-менеджерка Студреспубліки, моб.: (097) 883 22 26, е-пошта: brand-manager@studrespublika.com 

Умови участі та деталі конкурсу 
Про попередні «Зимові Студреспубліки» 
Необхідна література

Аватарки й Інструкція з установлення аватарок:

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки