fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
14-06-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

Академія нашої мрії

Протягом 5-7 червня 2015р. у с. Петрівка на базі Полтавської державної аграрної академії відбувся IX академічний (вишівський) етап Міжнародної програми «Студентська республіка». Цьогорічний формат був кардинально новий, адже студенти протягом 3-х днів не лише грали в політичну гру та брали участь у суб-фестах, але й напрацьовували разом із експертами план розвитку академії.

Вишівські Студреспубліки набирають обертів. Свіжа інформація про Студреспубліку з Полтавської державної аграрної академії: хто став депутатом Студентського магістрату та Студмером, переможцями суб-фестів, що напрацювали під час ОДГ і багато інших цікавих деталей лише у даному матеріалі.  

Уперше за 95-річну історію академії розпочалася публічна змістовна дискусія про майбутнє нашого навчального закладу. Маючи величну історію, вигідне місце розташування, унікальну внутрішню атмосферу, єдине у Полтаві повноцінне студентське містечко, поєднане з живою природою у центрі міста, потужну науково-дослідницьку базу, успішність і продуктивність випускників, Полтавська державна аграрна академія просто зобов`язана бути провідним вищим навчальним закладом України, маючи світове визнання.

1

Загалом, більше 60 студентів протягом перших 2-х днів у режимі організаційно–діяльнісної гри протягом 4 пленумів «ламали мізки» над інноваційною темою. На кожному з пленумів підіймалися важливі питання, зокрема аналізували історію нашого вишу, обговорювали поточну ситуацію, проблеми та перспективи академії і, найголовніше – формування картинки майбутнього alma mater. Керівником ОДГ був голова Студентської ради академії Олександр Глазов, який разом із експертами та модераторами груп допомагав студентам і спрямовував їх думки в єдине русло.

Серед експертів були Олег Слизько, почесний голова Студентської ради академії, учасник Міжнародного оргкомітету Студреспубліки-2015, автор ідеї дискусії навколо розвитку ПДАА; Тамара Шаравара, завідувач кафедри іноземних мов та українознавства; Олександр Галич, директор Навчально-наукового інституту економіки та бізнесу, декан факультету економіки та менеджменту; Олександр Калініченко, доцент кафедри економіки підприємства і Тарас Підтоптаний, експерт із закупівель зерна ТОВ «Українське зерно».

Під час ОДГ учасників розподілили на 4 групи, кожна з яких мала презентувати в результаті проект «Академія нашої мрії». Учасники гри були найбільше задоволені своєю робою саме в змістовній частині, бо від кожного з нас залежить подальший розвиток і майбутнє рідної академії.

Після розумової праці на всіх чекала інтенсивна рольова гра, адже Студреспубліка – особлива країна: тут свої закони, правила, спосіб відпочинку, є навіть власна валюта. Студенти обирають свого мера, депутатів магістрату. Саме тут збираються креативні й небайдужі до власного майбутнього та майбутнього своєї країни студенти. Молоді лідери опиняються в державі, де вони самі диктують собі правила та закони, беруть на себе відповідальність за прийняті рішення, отримують масу задоволення від конструктивного та творчого відпочинку. Звичайно, з одного боку це – гра, але з іншого – можливість для кожного проявити себе.

2

Цього року гра супроводжувалась традиційними суб-фестивалями: «Перша Леді» та «Містер Студреспубліки-2015»; турнір із інтелектуально-психологічної гри «Мафія», «Квест», «Дебати», «Нічна туса» та «Денна туса». За підсумками конкурсів звання «Першої Леді Студреспубліки-2015» отримала Вероніка Мороз, студентка Полтавського університету економіки і торгівлі, яка буде учасницею регіонального етапу цього чудового конкурсу разом із учасницею з ПДАА Ельвірою Влах, студенткою ветеринарного факультету, яка отримала звання Першої віце-Леді. Містером Студреспубліки ПДАА обрано Едуарда Влаха.

Цього року Студентським мером ПДАА обрали Олексія Олефіренка, а до магістрату потрапили: Олександр Міняйло, Дарія Резвіцова, Катерина Лубко, Андрій Шейко, Едуард Білокоз, Алевтина Вакуленко, Андрій Попряник, Едуард Приймак, Ілля Яровий і Євгенія Бредун.

Отже, переможці IX вишівського етапу Студреспубліки ПДАА будуть зовсім скоро представляти нашу академію на регіональному рівні. Регіональний етап Полтавської Студреспубліки відбудеться також у зміненоному форматі. Побажаємо їм сил, згуртованості та перемоги!

3
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олександр Глазов