НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
30-12-2018 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

Як об’єднати Полтавщину?

Літо — для активних і амбітних,
зима – для найкращих і розумних!

Із 8 по 10 лютого 2019р. – ДОЦ «Миргородський» (с. Олефірівка, Миргородський р-н) проходитиме найінтелектуальніша подія зими на Полтавщині — VII Полтавський етап проекту «Зимова Студреспубліка» на тему: «Прогресивні способи громадянської солідарності на Полтавщині». Запрошуємо до участі активних полтавців, незалежно від віку, статі, посад, статків, політичних позицій, ґендерів, релігійних уподобань, мови, національності, культури, звичаїв і соціального статусу.

Прогрес в Україні можливий за умови наявності енергії в суспільстві, передусім у молодіжному середовищі. Республіканці ніколи не чекають змін «зверху», тому учасники Полтавської ЗиСР працюватимуть над питанням визначення нових способів об’єднання людей навколо важливих проблем задля модернізації рідного краю та України. Як стати учасником головної полтавської зимової події — дізнавайтеся далі.

За 8 років полтавські республіканці з багатьох можливих сторін підходили до продукування місцевого розвитку. Через призму нової індустріалізації, освіти та громадянського просвітництва, провідних галузей полтавського господарства, підготовки молодих кадрів, розвитку місцевого самоврядування, окремо топ-менеджерів, відповідальності у місцевих виборах, стратегування розвитку міста і визначення місця Полтавщини в родині областей, міст, громад і місцин.

Роздроблення суспільства за різними ознаками, ділення на «правильних» і «неправильних» швидкими темпами руйнує державу. Тому оргкомітет VIII Полтавської Зимової Студреспубліки задає нову проблематику – знайти прогресивні методи солідаризації в суспільстві, у т.ч. у тих аспектах, які зараз навіть не обговорюються. Отож, тема Полтавської ЗиСР-2019 «Прогресивні способи громадянської солідарності на Полтавщині».

Полтавська Студреспубліка — це одне з найбільших громадських об’єднань Полтавщини, проекти якого щорічно охоплюють декілька тисяч молодих активістів/ок та експертів/ок; організація, яка займається розробкою Стратегії-2050 для України у розділі розвитку Полтавщини. Це майданчик інтелектуальної публічної дискусії, на якому домінують мислення та позиція, а не, як у нашій державі — перевага у віці, посада, статки чи авторитет. У процесі застосовуються ряд методів та інструментів, які дадуть змогу глибоко зануритися у проблематику та знайти відповіді на найскладніші питання. Досягається ефект «повного занурення».

Запрошуємо до участі громадянських активістів/ок, експертів/ок, освітян/ок, науковців/иць, працівників/ць культури, полтавських політиків/инь і політологів/инь, студентів, депутатів/ок місцевих рад, журналістів/ок, посадових осіб органів державної влади й місцевого самоврядування та усіх прогресивних громадян.

Дата Полтавської ЗиСР: 8-10 лютого 2019р.

Місце проведення: ДОЦ «Миргородський», с. Олефірівка, Миргородський р-н, Полтавська обл.

Найкращі гравці/чині будуть рекомендовані до участі у всеукраїнській «XІ Зимовій Студреспубліці» в Карпатах.

Умови участі:

— пройти онлайн-реєстрацію: (триває до 3 лютого 2019р. включно), відповівши на вказані питання;
— зробити репост основного запису в офіційних зустрічах на Facebook;
— стати переможцем/ницею відбору (експертна комісія проводить конкурс);
— надати не менше 2-х рекомендацій від республіканців для участі в проекті;
— реалізувати мінімум одну активність, яка солідаризує людей і має соціальне значення, поінформувати про неї в соціальних мережах з хештегами #Полтава #Полтавщина #солідарність #прогрес #республіканці #Україна #майбутнє

Проект «Зимова Студреспубліка» відкритий до співпраці з благодійниками/цями і спонсор(к)ами.

За додатковою інформацією звертатися до Руслани Писаренко: 066 313 80 31, sr_poltava@ukr.net

Як проходили Полтавські регіональні етапи «Зимової Студреспубліки» в 2011, 2013, 201420152016, 2017 і 2018 роках.
Як відбувалася основна зимова подія — ЗиСР у Карпатах у 2009201020112012201320142015, 2016, 2017 і 2018 роках.


Автор: Прес-служба Полтавської Студреспубліки

 
Рейтинг@Mail.ru