fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
28-01-2019 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Як нам знову бути разом?

Як yсе відбувалося минулого року: Люди довгої доброї волі – наші агенти змін!  

How Can We be Together Again? (en)

 

 

 

 

 

Літо – для активних і амбітних!
Зима — для найкращих і розумних!

Деструктивність розповзається світом. У часи важкої, без кінця-краю кризи, збільшення ненависті та нерівності, у розпал буйства демагогії та популізму надзвичайно важливо не впасти у відчай або у психоз, а спокійно зупинитися і поставити самим собі й оточенню жорстке запитання: чому все саме так, а не інакше, і як нам спільно виправити ситуацію. Республіканці не просто це роблять постійно, але й організовують інших. Запрошуємо 1-4 березня 2019р. у Карпатах під час ЗиСР-ХІ, яка відбудеться за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України, попрацювати над темою «Нові прогресивні форми солідарності в Україні, Європі та світі». Реєструйтеся!

Щороку небайдужі громадяни з усієї України (і не тільки) — активіст(к)и, експерт(к)и, просто прогресивні люди різного віку та місця проживання — збираються на «Зимову Студреспубліку». Це — унікальне коло однодумців/иць, які покладають свої знання і сили, аби самовіддано шукати відповіді на дуже непрості питання, котрі стосуються кожного. Виклики особливі – турбулентність охоплює не лише нашу країну, а все більше шириться світом. Тож, нова солідарність прогресивних людей крізь будь-які кордони – неодмінна умова, щоб припинити демодернізацію. Як потрапити на єдине в своєму роді інтелектуальне свято – далі.

Візьміть участь у конкурсному відборі!

Розірваність країни поглиблюється, кризові явища, архаїзація та реакційність охоплюють Європу та світ, імперіалістична поведінка вже не дивує… До війни в центрі Європи і маршу по планеті авторитарних режимів, здається, вже, на жаль, звикли. Старі способи, інструменти спільного погано спрацьовують, не забезпечують ефективну протидію реакції, а значить усім нам треба шукати нові формати солідарності. Як в Україні, так і крізь кордони — в Європі та на всій Землі.

Таким чином, головне питання – як нам, українцям, знову бути разом? Як відновити зв’язність розвитку, поступу в подоланні несправедливості та нерівності в Європі? Як людству припинити деструктивні чвари і перейти на космічний рівень?

У той час, коли правлячий клас і значна частина влади займаються забезпеченням інтересів олігархії і корупцією, то небайдужі громадяни беруть відповідальність на себе. Запрошуємо і кожного з вас – долучайтеся!

Умови участі: щоб стати учасником/цею ЗиСР-XI необхідно пройти онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки. Далі всі зареєстровані учасники/ці проходять конкурсний відбір, найкращі з них і стануть учасниками/цями «Зимової Студреспубліки».

Особливості! У процесі гри застосовуються методи й інструменти, які дадуть змогу рефлексувати власні та колективні дії, глибоко занурюватися в проблематику та знаходити відповіді на найскладніші питання. Планується досягнення ефекту «повного занурення», що передбачає участь в абсолютно всіх заходах, а також заборону вживання алкоголю. При порушенні даної вимоги організатори залишають за собою право на позбавлення права на участь і виселення порушника/ці без повернення оргвнеску.

Оголошення результатів: на сайті Студреспубліки до 26 лютого (додаткова реєстрація).

Наприкінці події відбудеться вечірка в класичному стилі та нагородження переможців/ниць.

Проявіть свою громадянську солідарність — візьміть участь у ЗиСР-XI. Разом покажемо політикан(к)ам, державним нероб(к)ам, що все в країні вирішують прогресивні громадяни, і що спільними інтелектуальними, творчими та вольовими зусиллями ми здолаємо кризу в Україні та світі й виведемо Україну до топ-20 розвинутих країн світу за рівнем життя громадян!

По завершенню ЗиСР, за власним бажанням, у вас буде нагода відпочити (поряд витяги, сауна, ковзанка, ліс тощо) та побачити визначні історичні місця: Хотинську фортецю, монастирі, парки, музеї тощо.

* * *

Організатори: ВМГО «Студентська республіка».
Оргпідтримка: Міністерство освіти і науки України.
Партнери:
ПрАТ «Гравітон», консалтінгова компанія K&K Group, компанія Impression, БІОКОН, JYSK, видавництво «Саміт-книга», SendPulse, OpportunityForYouthUA.

Організаційні питання: (044) 529-13-75, office@studrespublika.com
Із питань медіа та партнерства: Віра Андріюк, бренд-менеджерка Студреспубліки, моб.: (097) 883 22 26, е-пошта: brand-manager@studrespublika.com 

Умови участі та деталі конкурсу
Про попередні «Зимові Студреспубліки»

Аватарки й Інструкція з установлення аватарок:
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки