fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
25-06-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Миколаїв

«Зіркові війни» за пробудження модернізації

ПечатьЗ 1 до 3 липня 2016р. у с. Коблеве, на узбережжі Чорного моря, свої двері відчинить Миколаївська регіональна Студреспубліка-2016, під час якої вас очікують: гарні дівчата та розумні хлопці,  «Квест», «Мафія», флешмоб, «Денна туса», «Нічна туса» та багато чого іншого. А в центрі всього — захоплююча оргдіяльнісна гра на тему «Програма модернізації Миколаївщини: роль громад і молодь».

Миколаївська Студреспубліка — так історично склалося, є однією з Афіша Миколаївської Студреспубліки.кращих в Україні. Сонце, море та «Зіркові Війни» кличуть усіх миколаївських студентів до головної події літа вже 201. Що саме цьогоріч підготувала південна команда республіканців — читайте нижче.

Під час мульти-фестивалю на коблевській базі «Олімп» студенти оберуть нових депутатів Студентського магістрату та Студентського мера, які в подальшому зможуть боротися за посади депутатів Студентського парламенту України, а найкращий зможе відстояти честь Миколаївщини, виборовши посаду Студентського президента. Також ми розраховуємо на проактивну та змістовну участь новообраної студентської влади у житті рідного міста та регіону.

Найрозумніші та найактивніші зможуть взяти участь в оргдіяльнісній грі. Ви матиме змогу послухати експертні думки, поспілкуватися з успішними діячами регіону, заявити свою власну думку про проблеми Миколаївщини й отримати консультації з приводу того, як саме ви можете вплинути на проблему.

Окрім цього — 3 дні моря, пляжу, сонця, посмішок, дружніх тусовок, розваг, танців і гарного настрою!

Не забувайте про обов’язкову онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки:

З питань участі звертатися до координаторки Студреспубліки-2016 на Миколаївщині Вікторії Романенко, 063 776 13 42.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Вікторія Романенко