fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
18-01-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Республікада» — поштовх для молодих спортивних журналістів

IMG_5157Зима взяла верх, і саме в цей час, дивлячись на падаючий сніг, усе частіше згадуєш приємні, теплі та сонячні моменти. А які ж моменти на думці у республіканців? Звісно, ж фінал XVII Студреспубліки на тему «Програма модернізації України», в рамках якого проходив проект «Республікада». Отже, підсумки журналістської частини проекту.

«Республікада» — це спортивно-журналістський проект, покликаний не тільки підтримати активний відпочинок, а й допомогти розвити професійні навички у всіх бажаючих. У «Республікаді» неабияку увагу приділяють спорту та спортивній журналістиці. Які саме події проходили в журналістському напрямку та хто переміг у якій номінації — читайте тут.

Щодо самої спортивної журналістики в Україні, то на сьогодні вона знаходиться на межі краху. Все менше ефірного часу виділяють на змаганнях, зникають спортивні новини у цілих містах. Набридли популісти? Телебачення заповняють пропаганда, кров, скандали та політика, ми забуваємо про прекрасне!

Все змінювали конкретними прикладами учасники IGP0932фіналу Студреспубліки-2015, які змагалися у журналістській частині «Республікади». Учасники проекту спробували себе в різних журналістських амплуа. Вони писали статті, фотографували, знімали відео, навіть коментували матчі та ще багато іншого. Для всіх бажаючих були проведені тренінги та майстер-класи з дисциплін: коментування, журналістика, стаття, зйомка та монтаж відео, інтерв’ю.

Завдяки долученню студентів, були висвітлені всі основні заходи фіналу Студреспубліки-2015, бо учасники «Республікади» не могли залишитись осторонь інших заходів мегаподії. Основну ж увагу, звичайно приділили змаганням із футболу, в учасників суб-фесту була можливість коментувати матчі та брати інтерв’ю у тих, хто особливо проявився під час гри, по завершенню змагань. У майбутньому учасники бажають самі долучитися до розвитку цього цікавого й оригінального проекту. Впевнені, його масштаби будуть лише збільшуватись.

IMG_0119IMG_0117

 

 

 

 

 

 

У будь-яких змаганнях важливим етапом є нагородження. Журналісти цьогоріч теж  активно змагались. Серед усіх учасників перемогу у номінації «Відео» здобула Ганна Бальоха, за номінацією «Коментування» перше місце посів Сергій Навалкін, а перемогу в номінації «Стаття» здобула Ольга Ревзон.

Аналітика гри-2015
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ігор Карманов