fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
29-10-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Спортивні, а значить найкращі!

11Нам залишилися лише спогади від  літньої Студреспубліки, фінал якої проходив 22-25 серпня 2015р. на Арабатській Стрілці.  Окрім оргдіяльнісної гри, факультативів експертів на мульти-фесті також були суб-фестивалі та змагально-журналістський проект «Республікада». Отже, подробиці змагальної частини.

У чому зміст «Республікади», з яких напрямків вона складається, які випробування були в рамках спортивної частини та хто ж отримав чемпіонський кубок.

«Республікада» — всеукраїнський проект, який складається з 2-х частин: змагальної та журналістської. На фіналі Студреспубліки в рамках змагального напрямку відбулися ігри з міні-футболу та пляжного волейболу.

Змагання завжди притягують увагу драйвом, хвилюванням за гравців і запеклою боротьбою до останнього балу. «В цьому році була дуже висока конкуренція між командами, — зазначає куратор змагальної частини «Республікади» Вадим Долованюк, — Я хочу подякувати всім спортсменам, які в таку спеку змагалися і здобували перемогу!».

66-1024x678

У міні-футболі вже четвертий рік поспіль перемагає команда з Кіровограда, яка в напруженому фіналі в серії пенальті перемогла команду Закарпаття, третіми стали хлопці з Чернівецької області.

5522

 

 

 

 

 

 

У цьому році в пляжному волейболі здобули перемогу хлопці з козацької столиці — Запоріжжя, команда«Абрикосочка» в складі Микити Сухоцького та Григорія Неділька перемогла в фінальній зустрічі хлопців із Закарпатської області! Третє місце зайняла команда Сумської області.

3344

 

 

 

 

 

 

 

Вітаємо переможців і до зустрічі на черговому фіналі-2016!

Аналітика гри-2015
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Вадим Долованюк