fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
06-08-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Фінал Студреспубліки забарвить третя «Республікада»

111Всі українські молоді активісти з нетерпінням чекають на фінал Студреспубліки, який відбудеться 22-25 серпня 2015р. на узбережжі моря. У рамках мульти-фестивалю втретє проходитиме й спортивно-журналістська «Республікада».

Що таке «Республікада», з яких напрямків вона складається, і як саме можна себе випробувати у журналістській і спортивній частинах під час фіналу Студреспубліки-2015 на тему «Програма модернізації України» — дізнаєтеся, прочитавши даний анонс.

«Республікада» — це спортивно-журналістський проект, покликаний не тільки підтримати активний відпочинок, а й допомогти розвити професійні навички у всіх бажаючих. Республіка розвивається, разом із нею розвиваються її суб-фестивалі. У «Республікаді» неабияку увагу приділяють саме спорту. В цьому році в спортивній програмі: міні-футбол, пляжний волейбол, стріт-бол, а може ще щось цікавеньке. Запам’ятайте це літо спортивним і по-справжньому активним.

Щодо самої спортивної журналістики, то на сьогодні вона знаходиться на межі краху. Все менше ефірного часу виділяють на змаганнях, зникають спортивні новини у цілих містах. Набридли популісти? Телебачення заповняють скандали та політика, ми забуваємо про прекрасне! Саме ти можеш змінити все це. Стань прикладом для всіх. Почни з «Республікади», розкрий світ талант. Хапай камеру або мікрофон і мерщій на Студреспубліку, аби позмагатися за право зватися спортивним журналістом та отримати найцінніше сьогодні в роботі – досвід.

Маєш мало досвіду, але швидко вчишся? Бери участь у тренінгах по сучасним методам створення відео, тренінгам із написання статей, ораторського мистецтва й інтерв’ювання.

Умови участі у журналістський частині «Республікади».

Зроби новину. Додай свою особисту «родзинку» та створи дійсно цікавий Вимоги до оргпроектів (наукових розробок, бізнес- і соціальних ідей) на тему "Новий cтарт. Сценарії майбутнього"сюжет.
1) Обирай напрям:
* коментатор матчів та ін. спортивних заходів,

* фотокореспондент,
* інтерв’юер,
* оператор,
* ведучий теленовин,
* журналіст,
* фоторепортер,
* редактор,
* кореспондент,
* експерт,
* відеограф.

2) Реєструйся у куратора суб-фесту та проходь обов’язкову онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки.

Online

3) Приїжджай на найграндіознішу подію цього літа – фінал Студреспубліки. Знімай все, що бачиш, бери інтерв’ю у цікавих людей, пиши новини або коментуй змагання, але в ніякому разі не обмежуй себе. Спробуй інші амплуа, шукай цікаві матеріали та звичайно бери участь у інших заходах республіки.

Детальніше дізнавайся інформацію у координатора спортивної частини Вадима Долованюка, 099 244 54 91 і у координатора журналістської частини Ігоря Карманова, 098 221 50 57.

Наше покоління покликано змінити цей світ! Почни міняти світ із Студреспублікою. Тут можливо все!

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ігор Карманов, Вадим Долованюк