fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
08-07-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Закарпаття

Як завжди на високому рівні – це Закарпатська Студреспубліка

Вимоги до оргпроектів (наукових розробок, бізнес- і соціальних ідей) на тему "Новий cтарт. Сценарії майбутнього"З 2 по 5 липня 2015р. на турбазі «Скалка» в с. Кам’яниця Закарпатської області пройшов регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка» — 4-денний мульти-фестиваль, окрема країна, що живе за своїми правилами, має свою територію, мера, магістрат, конституцію, суд, валюту тощо. А закарпатські суб-фести — чи не найяскравіші з усіх! [+ відео, аудіо].

Мульти-фестиваль був надзвичайно повчальним, інформативним, активним і дуже веселим. Тому для складення повної картинки про подію, ми розповідаємо про кожний день окремо. Читайте, робіть висновки, беріть участь у Студреспубліках, які ще попереду, а головне — у фіналі, долучайтеся до нашої діяльності.

День I

Усе почалося з заїзду (хоча насправді оргдіяльнісна гра на тему «Програма модернізації Закарпаття» почалася ще раніше в Ужгороді…). 2 липня уже з 8-ої години ранку ужнівська «Скалка» зустрічала все більше і більше молодих людей. Перейшовши міст, студенти одразу бачили обличчя найвідповідальніших особистостей Студреспубліки: охоронців і митників. Переконавшись, що ніхто нічого лишнього не намагається провести або ж навпаки — конфіскувавши всі заборонені речі, вони направляли студентів на реєстрацію, де ті й отримали свої паспорти і футболки з написом «Студреспубліка».

І ось, офіційне відкриття мульти-фестивалю. Спочатку студентів познайомили з організаторами, а потім команди продемонстрували своє представлення. Цьогоріч Студреспубліка прийняла 11 команд: «ОСС УЖНУ», «Ударна молодь», «Єдине студентство», «Закарпатська ліга КВН», «Після півночі», Not Bad, «Ударна молодь Хуст», «Радужний єнот», «Альбатрос» і дві команди «Чотких студентів».

On85DCx1lloRCpTvNY1E5011403364_10204360600164680_802773561117004990_n

Конкурсна програма першого дня почалася зі спортивних змагань. Далі була й «Пекельна кухня», де студенти готували «жірошкеньор», і «Мафія», в яку грали і протягом наступних 2-х днів, і ЗНО, яке успішно провів Федір Шандор. Уже вечері провели, певно, найбільш видовищний суб-фестиваль — конкурс талантів Студреспубліки. Команди співали, танцювали, малювали на сцені, виконували акробатичні трюки, читали вірші і навіть робили масаж. Родзинкою вечора став концерт Оркестру радості «Ватага». Цей гурт так зарядив студреспубліканців, що всім вистачило сил і на «Нічну тусу». До речі, «Ватага» записала нову пісню про Студреспубліку й урочисто презентувала її на сцені:

День II

Уже за давньою традицією 2-й день почався з руханки. Зарядка тільки додала сил учасникам на новий, ще більш насичений день.

Після рухливого ранку почався суд. Напередодні студенти писали заяви на інших людей або ж на дії, які виконували ці люди. На кожному засіданні головний прокурор із присяжними намагалися придумати веселе покарання правопорушникам. Цього дня студенти так само грали у футбол і волейбол, також проводився «Квест» і брейн-ринг, переможцями яких стали квнівці.

photo71632295_372799123photo71632295_372798934

 

 

 

 

 

 

 

 

На вечірню програму залишили конкурс «Кращий студент», боді-арт, реп-батл «8-ма миля» та чемпіонат по тверку. До 2-ї ночі студенти «двіжували» на вечірці від «Чічаронез», далі ж усіх розважали діджеї Льолік і Банан.

День III

Цей день усі студенти обіцяли собі провести якомога весело і цікаво, бо ж він майже останній і, певно, найважливіший. Саме 4 липня відбулися дебати, участь в яких взяли дві партії, що мітили на місце у магістраті: «Блок Павла Величка» та «БАТОН». Молоді політики представили свої плани роботи протягом наступного року і намагалися бути якомога переконливішими. Модератором дебатів виступив давній республіканець, депутат Ужгородської міськради Ростислав Буланов. На ролі експертів були запрошені народний депутат України, друг Студреспубліки Валерій Пацкан, начальник управління молоді і спорту Закарпатської ОДА, республіканець Денис Ман і голова Закарпатської ліги КВН Сергій Денисенко.

photo71632295_372798971UU2jHBRqdZc

 

 

 

 

 

 

 

А далі були справжні вибори з усіма атрибутами: виборча комісія, списки виборців, бюлетені, урна, спостерігачі. Голосування проводилось по новій для Закарпаття системі — за відкритими списками. Внаслідок волевиявлення всіх громадян і було обрано нового Студентського мера маленької країни: ним став Павло Величко.

Також було обрано Студентський магістрат у складі:

  • Олександр Авдєєв, студент Київського національного торговельно-економічного університету,
  • Марина Бабич, студентка Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет»,
  • Олександра Балог, студентка Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет»,
  • Наталія Блажко, студентка Коледжу мистецтв ім. А.Ерделі,
  • Іван Головей, студент Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет»,
  • Юрій Куляба, студент Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет»,
  • Василь Мотринець, студент Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет»,
  • Михайло Штефаньо, студент Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет».

Увечері провели конкурси «Перша Леді» та «Містер Студреспубліки». Найвродливішою дівчиною визнали учасницю команди «Закарпатська ліга КВН» Діану Молнар, вона ж здобула титул «Леді фото», а містером став «альбатросівець» Василь Мотринець. У студреспубліканському КВНі позмагались дві команди — «Одуванчики» та «13 друзів Помпеля». Перемогли останні.

photo71632295_372799163RP36yBtLWUE

 

 

 

 

 

 

Кульмінацією вечора стала церемонія інавгурації нового Студентського мера та депутатів Студмагістрату. А далі «Нічна туса» тривала до самого ранку і завершилась о 8:25, встановивши новий рекорд Закарпатської Студреспубліки.

День IV

Останнього дня всі, зі смутком в очах, виїжджали, але обіцяли наступного року обов’язково повернутись.

11695750_10204360603644767_1349675862913032887_nphoto71632295_372799086

 

 

 

 

 

 

 

Проте все ще не закінчилося, адже планується after party, де і буде визначено ще й команду-переможця Студреспубліки Закарпаття-2015. А визначатиметься це за кількістю грошей-«студіків», які заробляли всі команди за участь і перемогу у суб-фестах.

Таким був цьогорічний мульти-фестиваль. Не ідеальний, але веселий, емоційний і насичений подіями, як саме студентське життя. Усі залишилися задоволеними і не пожалкували, що ці чотири дні провели саме так.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олександра Балог