fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
01-06-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Волинь

Волинська Студреспубліка дає старт!

Понеслась! Із 4 по 6 червня 2021р. на базі Дитячого оздоровчого закладу «Сонячний» (с. Гаразджа Луцького р-ну) проходитиме Волинський обласний етап Міжнародної програми «Студентська республіка-2021». Тема цього року: «Інакша Волинь — для Нової України». Хочете взяти участь? Тоді швиденько пройдіть онлайн-реєстрацію для того, щоб 3 дні змістовно попрацювати й активно відпочити на всі 1000%.

Волинська Студреспубліка* розпочинає хвилю регіональних Студреспублік по Україні. Що буде цьогоріч і як зареєструватися для участі — в анонсі.

У мульти-фестивалі візьмуть участь представники/ці всіх вишів Волині, кожен з яких облаштує свою частинку спільного студентського наметового містечка. Організатор(к)ами заплановано проведення семінарів і тренінгів для активістів/ок студентського самоврядування, також — ігрові змагання, інтелектуальні та спортивні турніри.

Звісно, будуть проходити й улюблені суб-фестивалі, зокрема, «Дебати», «Квест-фест», «Мафія», Фестиваль аматорського відео, спортивно-журналістський проєкт «Республікада».

Найважливішою подією стануть вибори нової студентської влади регіону — Студентського/ї мера/ки і депутатів/ок Студентського магістрату. Перемож(ни)ці Волинської Студреспубліки-2021 разом з найкреативнішими, найінтелектуальнішими та найактивнішими студент(к)ами візьмуть участь у фіналі ХXІІІ Студреспубліки, який пройде на узбережжі моря до Дня незалежності України.

Вже давно Студреспубліка — це насамперед про дорослішання, про відповідальність за спільне Майбутнє, про докладання щирих надзусиль, аби втілити нашу стратегічну мету — входження України до топ-20 розвинутих країн світу.

Ми, республіканці, беремо на себе це дуже непросте, але посильне завдання. Ми можемо це зробити, ми знаємо як — і ми повинні, бо ми — ІНАКШІ, окрім нас, жодна організованість подібні прогресивні завдання і близько не ставить перед собою і країною. Та й не готовий ніхто інший.

Якщо є шанс стати джерелом справді грандіозних принципових змін, — треба ТВОРИТИ ІСТОРІЮ, треба ВІДКРИВАТИ ІНАКШЕ, треба ОСМИЛЮВАТИ СВІТ, треба примножувати СПІЛЬНЕ БЛАГО нашого народу та України!

А просто зараз проходьте онлайн-реєстрацію і долучайтеся до головної модернізаційної події Волині:

Додаткова інформація — у регіонального координатора Волинської Студреспубліки-2021 Віталія Сніжка, 066 080 12 28

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Організатори: Волинська Студреспубліка, Волинська обласна молодіжна ГО «Студентська Рада Волині», за підтримки управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА, департаменту молоді та спорту Луцької міськради.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Волинської Студреспубліки