fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-07-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Тернопіль

На Тернопільщині є нова влада

Організатори Тернопільського регіонального етапу ХХ ювілейної Міжнародної програми «Студентська республіка-2018» внесли цьогоріч багато новинок у проведення мульти-фестивалю. Але головне завдання — обрання Студентського магістрату та Студентського мера, яким став студент ТНЕУ Юрій Питель, було виконане [+ відео].

Студреспубліка не стоїть на місці. За 20 років діяльності відбулося багато змін як в оргдіяльнісній грі, так і в мульти-фестивальній частині. А от щодо ігрового голосування тернополяни цього року, з 22 по 24 червня 2018р., вирішили піти на експерименти. Які саме — далі.

Громадянами Студреспубліки стали команди з університетів і молодіжних громадських організацій. Студреспубліканці об’єдналися по інтересах: взяли участь в оргдіяльнісній грі, «Квест-фестивалі», Інтелектуальних іграх, просвітницьких тренінгах.

Після запеклої ОДГ на тему: «Як досягти прогресу та миру на Тернопільщині» та голосування за Студмера/ку — перемогу здобув Юрій Питель, студент Тернопільського національного економічного університету. Цьогоріч організатори зробили нововведення, зокрема, голосування не відбувалося класичним методом — бюлетенями та скриньками, а пройшло абсолютно відкрито у соцмережі Facebook. «Виборчі інновації — це наш український велосипед, завдяки якому можна випередити розвинуті країни світу, зайнявши свою нішу — ставши тими, хто ми є насправді», — зауважив співорганізатор Руслан Купріюк.

 

 

 

 

Новообраного Студентського мера привітав і нагородив заступник Тернопільського міського голови Леонід Бицюра. «Студентство відіграє одну з ключових ролей у життєдіяльності міста і завдяки своїй активності, силі, наполегливості сприяє розвитку міста, де проект Студереспубліка є базисом для зростання молодих кадрів», — наголосив п. Бицюра.

Перед учасниками й учасницями ювілейної проограми також виступив лідер республіканців Тернопільщини Володимир Заверуха, який підкреслив, що саме Студреспубліка гуртує інноваційну, креативну молодь й експертів і разом із ними готує програму модернізації України та кожного її регіону.

Також вітали й депутатів/ок Студентського магістрату, до складу якого ввійшли:

  • Петро Богой — Тернопільський національний економічний університет;
  • Володимир Бойко — Тернопільський національний педагогічний університет;
  • Олег Грушицький — Тернопільський національний технічний університет;
  • Максим Ковалок — Тернопільський національний економічний університет;
  • Павло Коляса — Тернопільський національний педагогічний університет;
  • Назар Лис — Тернопільський національний педагогічний університет;
  • Олександр Михайлюк — Тернопільський національний економічний університет;
  • Микола Піговський — Тернопільський національний педагогічний університет;
  • Мирон Цимбалюк — Тернопільський національний економічний університет;
  • Уляна Шерстій — Тернопільський національний педагогічний університет.

Молодь із надією дивиться у прийдешній день, сподіваючись, що тема цьогорічної ювілейної Студреспубліки: «Як досягнути миру та прогресу в Україні та на планеті» скоро стане реальністю. Адже досвідчені республіканці добре знають, що те, що відбувається на фінальній Студреспубліці, в скорому часі обов’язково втілюється і в Україні. Тому, гайда рятувати країну! До зустрічі на фіналі 24–27 серпня на узбережжі моря.


Тернопільська Студреспубліка відбулася за сприяння народного депутата України Тараса Юрика.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Тернопільської Студреспубліки