fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
19-06-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Тернопіль

У Тернополі будуть виборчі інновації

22-24 червня 2018р. у відпочинковому комплексі «Козацький острів», у парку Топільче, пройде Тернопільський регіональний етап ХХ ювілейної Міжнародної програми «Студентська республіка-2018» на тему: «Як досягти прогресу та миру на Тернопільщині». Студреспубліка є центром молодіжних ініціатив та роботи зі студентством регіону, тому скоріше реєструйтеся, аби мати можливість поборотися за звання Студентського/ї мера/ки та депутатів/ок Студмагістрату.

Лідер(к)и студентського самоврядування регіону, активна молодь і студент(к)и, візьмуть участь у виборах, місто отримає нову студентську владу. Детально про те, як це відбудеться – далі в анонсі.

3 доби активної, змістовної, насиченої гри на тему: «Як досягти прогресу та миру на Тернопільщині», а опісля – обрання тих, хто втілюватимуть напрацювання в дію протягом наступного року, а ще — море драйву, цікавого відпочинку та крутих комунікацій. Це основні події, які цих вихідних очікують на молодь Тернопільщини.

Голосувати за Студентського/у мера/ку та магістрат можна буде лише маючи паспорт Студреспубліки і будучи внесеним у списки громадян. Аби отримати паспорт необхідно пройти онлайн-реєстрацію та виконати всі умови участі у події:

Оскільки молодь, на жаль, поки не дуже має бажання ходити на вибори, голосування відбудеться у розподіленому форматі: студент(к)и зможуть проголосувати за кандидатів/ок у спеціально створеній події у мережі Facebook, а інші громадян(к)и зможуть скористатися звичайними скриньками, що будуть на виборчій дільниці.

Студреспубліка, як завжди, дуже відкрита до максимальної кількості ідей, думок, проектів і напрацювань, які здатні принести користь рідному краю та державі. Але вони ніколи не з’являться, якщо ти втикатимеш у ноут чи тупо питимеш каву на лавочці з друзями і подругами, тому до зустрічі 22-24 червня на головній події літа Тернопільщини.

Детальна інформація — у лідера Тернопільської Студреспубліки Володимира Заверухи, 067 471 04 06.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Тернопільської Студреспубліки