fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
02-07-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Дніпропетровськ

Студреспубліканське літо прийшло до Дніпра

Три шалених дні чекали на студентів Фото з організаторкоюДніпропетровської області наприкінці першого місяця літа, адже саме з 24 по 26 червня 2016р. пройшов довгоочікуваний Дніпровський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка». ОДГ, діди, Боллівуд, баланс-борди, перегони на колісницях — це все було, а насправді набагато більше різноманітних приколів і подій [+ відео].
                                          
Разом з першими променями сонця на території Монастирського острову, що вже давно став для «Студреспубліки. Dnepr Style» історичним місцем, з’явилися й перші команди. Цьогорічний мульти-фестиваль зібрав 14 команд, у складі яких було заявлено 450 учасників із Дніпра, Кривого Рогу та Кам’янського (Дніпродзержинська). Що ж вони робили на острові та що позитивного запропонували до програми модернізації Дніпра — дізнавайтеся прямо зараз.

Дніпро. Суб-фестивальна частинаСофія Пишнєва - координаторкаАктивні змагання

 

 

 

 

 

В особливому порядку змагалися 2 унікальні команди — команда «Діди», що має у складі мамонтів студреспубліканського руху та команда друзів HomerSoftWareHouse, яка влилася до кола студреспубліканців із перших годин мульти-фестивалю. Додамо, що в гості до нас приїхали студреспубліканці з Запоріжжя, Чернівців, Києва. Тому було в нас гаряче та круто.

Команда "Дєди"Учасники Дніпровської СР-2016

 

 

 

 

 

 

 

У 2016р. Студреспубліка Дніпропетровської області запам’яталась яскравими виступами, креативними ідеями та проектами. Традиційно команди вражали своїми незвичними тематиками та костюмами («Дісней.18+», «Ковбої», «Супермени», «Боги», «90-ті», СТО «Метал», «Феї», «Весілля», «Боллівуд» та інші), театралізованими виставами у таборах, якістю продукції та послуг на «Ярмарку», незабутніми творчими виступами на «Конкурсі талантів».

Розважальні конкурси.РОзважальні конкурси.Володарі Індії

 

 

 

 

 

Другий день перейняв шалену енергію Студреспубліки та розпалив боротьбу команд у спортивних конкурсах. Футбол, волейбол, армрестлінг, популярні перегони «Колісниці» пройшли на ура з шаленою підтримкою вболівальників.

Третій день був кульмінаційний для оргдіяльнісної гри, тема якої: «Позитивні Студентський мер Дніпра.сценарії модернізації Дніпра: роль громад і молоді». Було сформовано 2 коаліції, що розпочали запеклу боротьбу за владу. Невпинні дебати, агітація серед учасників, реклама та публікації у газеті мульти-фестивалю — в арсеналі кандидатів були всі засоби політичної агітації. Після голосування перемогу виборов кандидат від «Коаліції студентів Дніпра», студент Придніпровської державної академії будівництва та архітектури Давид Габшидзе.

Тим часом у загальному заліку теж йшли баталії не на жарт, боротьба за першу трійку місць була запеклою. У результаті вже в четвертий раз поспіль перемогу здобула наполеглива й досвідчена команда Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара під керівництвом капітана Олега Балабанова. На другому місці — володарі Індії — Дніпропетровська державна медична академія, а ось третє місце розділили між собою — феї з Українського державного хіміко-технологічного університету та друзі з Криворізького державного педагогічного університету.

Депутатами Студентського магістрату Дніпропетровщини стали:

  • Олег Балабанов (Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара),
  • Павло Безродний (Національний гірничий університет).
  • Богдан Биков (Академія митної служби України),
  • Юлія Кононенко (Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет),
  • Максим Красіков (Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара),
  • Христина Курняк (Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту),
  • Наталя Сиром’ятникова (Дніпропетровська державна медична академія),
  • Владислав Соловйов (Український державний хіміко-технологічний університет),
  • Ганна Трегубенко (Національна металургійна академія України),
  • Дмитро Чернишев (Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара).

Впродовж 3-х днів на всіх учасників окрім насиченої ОДГ та суб-фестивальної частини чекала безліч цікавих активностей і майстер-класів: слек-лайн і баланс-борди, фрісбі, запальні танці, емоційні тренінги з ораторського мистецтва, спілкування з громадськими діячами міста.

Маленьке незабутнє життя під назвою «Студреспубліка. Dnepr Style-2016» стало реальністю. Драйвово, розумно, круто! Чекаємо на всеукраїнський фінал на узбережжі моря.

Учасники.

Величезну підтримку «Студентській республіці» у Дніпрі надали партнери та друзі мульти-фестивалю. Похрустіти студенти могли смачними сухариками та грінками від Flint, Chipsters і Grenki, корисні й освіжаючі напої подарували Bon Boisson. Нагадаємо, що Дніпропетровському регіону можуть заздрити інші області, тому що підтримку молодіжних проектів надають Департамент гуманітарної політики міськради й управління молоді та спорту Дніпропетровської ОДА. Тісна співпраця з молодіжними об’єднаннями дає можливість знайти себе у цьому великому світі, тому дякуємо друзям з Hillel, Молодіжного центру Дніпропетровщини, Дніпропетровської молодіжної ради, котрі допомагають студентам розкриватися на 100%. 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Софія Пишнєва