fbpx
 
 
Наталія Сиром’ятникова
 

Народилась 19 серпня 1993р. у м. Маріуполь Донецької області.

У 2010р. із золотою медаллю закінчила загальноосвітню школу №3 м. Маріуполь.

У 2010р. вступила на I курс Донецького національного медичного університету ім. М. Горького (ДонНМУ ім. М.Горького), медичний факультет №1, спеціальність «Лікувальна справа». З I по III курс навчання була старостою групи. З 2012 по 2014рр. – членкиня Вченої ради ДонНМУ ім. М.Горького.

У 2014р. у зв’язку з військовими діями перевелась на навчання до Дніпропетровської медичної академії МОЗ України, яку закінчила у 2016р. із червоним дипломом. Отримала розподіл до центральної міської лікарні м. Новомосковськ Дніпропетровської області на посаду лікарка-кардіологиня. Навчалася в інтернатурі за спеціальністю «Внутрішня медицина», факультет «Післядипломної освіти» Дніпропетровської медичної академії МОЗ України. Під час навчання брала участь у всеукраїнських студентських олімпіадах із фармакології, патологічної анатомії, психіатрії, імунології, є автором 5 наукових публікацій, багаторазовим учасником і призером студентських наукових конференцій.

Громадською діяльністю займається з 2015р., коли офіційно стала членом Всеукраїнської громадської молодіжної організації «Федерація дебатів України» (ВМГО «ФДУ»). У вересні та жовтні 2015р. брала участь у реалізації проєкту «Студентські дебати: мисли критично, голосуй свідомо», який було проведено ВМГО «ФДУ» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Як членкиня оргкомітету у 2015р. брала участь у проведенні Всеукраїнських дебатних турнірів «3V», ‘Jedi Training Camp‘, як голова оргкомітету у 2015р. проводила Дніпропетровську дебатну школу та регіональний дебатний турнір «Придніпровська дебатна ліга» у 2016р.

Маю досвід тренерської діяльності. Як тренерка брала участь у таких заходах, як «Дніпропетровська дебатна школа», «Осіння дебатна школа» (м. Запоріжжя), «Карпатська літня дебатна школа». З липня 2016р. є членкинею Ради Відокремленого підрозділу Національної молодіжної ради України, м. Дніпро.

Депутатка Студентського магістрату Дніпропетровщини-2016/2017.

Депутатка Студентського парламенту України-2016/2017.