fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
24-06-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Запоріжжя

Студреспублiка у Запорiжжі змушувала молодь думати

Запорізька Студреспубліка-201619 червня 2016р. вiдбувся Запорізький етап Міжнародної програми «Студентська республiки», котрий зiбрав студентiв з 8 вишів та дав можливicть продуктивно провести час активному студентству та помислити над «Позитивними сценаріями модернізації Запоріжжя: ролі громад і молоді».

Запорізька Студреспубліка разом зі своїми учасниками з року в рік працює над модернізацією власного регіону, покращенням життя молоді та студентства. Що було зроблено і на регіональній Студреспубліці-2016 дізнаєтеся з підсумкового матеріалу.

Лiтня спека не стала на завадi інтелектуальному мислення та бажанню модернізувати власний регіон жителям Запоріжжя. Близько сотні активних і цілеспрямованих студентів і молодих людей працювали над позитивними програмами модернізації Запоріжжя.

Всі учасники

В перервах між написанням програми розвитку міста всі охочі мали змогу випробувати свої вміння в Інтелектуальних іграх і змаганнях. Також під час мульти-фестивалю пройшли: традицiйні змагання з футболу, волейболу, твiстеру. На завершення майстер-класи вiд нової полiцiї були дуже змicтовними та пiзнавальними.

Навчання від нової поліції.Глядачі Запорізької ресгіональної СтудреспублікиАктивні змагання під час СР-2016

 

 

 

 

Запорізьку Студреспубліку відвідав один із лідерів Студреспубліки Олександр Щерба, який весь день консультував учасників, допомагав їм працювати та шукати правильні і змістовні шляхи модернізації регіону, а вкінці дня взяв участь у підсумкових дебатах гравців.

Дебати між кандидатами в СтудмериКлунько і Щерба. Запорізька СР-2016

У підсумку прогресивно мисляча молода еліта регіону обрала нового Студентського мера, яким став студент-біолог Запорізького національного університету Андрій Абліцов. Вітаємо кращого з кращих і бажаємо реалізувати напрацьовану програму. До Студентського магістрату Запоріжжя увійшли:
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олена Ткаченко