fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-12-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

Студенти Чернігівського педуніверситету вдруге підряд стають кращими

tDCkVdBw2IU11 грудня 2015р. у Чернігівському обласному Філармонійному центрі фестивалів та концертних програм відбувся регіональний етап всеукраїнської конкурсної програми  «Кращий студент України-2015». Звання Кращого студента Чернігівщини на конкурсі від Студреспубліки другий рік поспіль виборола представниця Чернігівського національного педагогічного університету  ім. Т.Г.Шевченка [+ відео].

І ще один регіональний етап «Кращого студента України» завершився. Як учасники змагалися у Чернігові, чим дивували журі, хто врешті виборов таку бажану перемогу у «Комплексній характеристиці» та номінаціях — дізнаєтеся тут.

Цього року за звання «Кращий студент» у номінації «Комплексна характеристика» змагалися: Марія Гаврик — Чернігівський національний технологічний університет, Наталія Кисіль — Чернігівський національний педагогічний університет  ім. Т.Г.Шевченка, Євгенія Каламбет — Ніжинський державний університет  ім. М.Гоголя, Вікторія Багмет — Інститут історії етнології та права ім. О.М.Лазоревського при ЧНПУ ім Т.Г.Шевченка.

GzafK-SqToI

98Wjr6qb7EY

4--q4iT7CQE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всі учасники достойно представили свій навчальний заклад. Наталя вразила  оригінальністю таланту, вона грала на духовному інструменті окарін. Марія запалила весь зал, заспівавши пісню Руслани «Знаю я». Євгенія виконала чуттєвий танець у стилі контемп, а Вікторія підготувала ціле шоу, виконавши пісню Cher Strong Enough.

15jG6XInSd8b6luur0Cj0g

 

 

 

 

 

 

 

Цього року представляти Чернігів на всеукраїнському конкурсі буде представниця ІІЕтП ім. О.М.Лазоревського при ЧНПУ ім. Т.Г.Шевченка Вікторія Багмет, саме вона виборола звання «Кращого студента Чернігівщини». Дівчина вразила журі не тільки своїм талантом, а ще й достойно захистила соціальний проект, тема якого «ВікіСтудія з історичних дисциплін», підготувала відео про великих жінок у різні часи, а також продемонструвала гучну і згуртовану групу підтримки.

А оцінювало роботи наших учасників кваліфіковане журі:

Сергій Багмут – один із лідерів Чернігівської Студреспубліки,
Антон Приходько – директор центру здорового способу життя Level UP,
Валерій Семенець – начальник відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міськради,
Денис Cклярець – директор розважального комплексу «БАЗИС»,
Юрій Ткач – начальник управління культури Чернігівської міськради.

На конкурсі також було оголошено та нагороджено переможців різних номінацій, ними стали:

«Кращий студент-громадський діяч» — Людмила Матвієнко, студентка Чернігівського національного педагогічного університету ім.Т.Г.Шевченка,
«Кращий студент-науковець» — Анастасія Іванова, студентка Чернігівського національного технологічного університету,
«Кращий студент-спортсмен» — Дмитро Березан, студент Чернігівського національного педагогічного університету  ім. Т.Г.Шевченка,
«Кращий студент-медійник» — Михайло Ломоносов, студент Ніжинського державного університету ім. М.Гоголя,
«Кращий студент-програміст» — Олександр Молочко, студент Чернігівського національного технологічного університету,
«Кращий студент-аналітик» — Ірина Куслій, студентка Чернігівського національного технологічного університету.

5EWRFCKhxsQ

4t5Py4FfP0I

 

 

 

 

 

 

 

Всі учасники і переможці отримали подарунки за свою плідну роботу від спонсорів: центру здорового способу життя Level UP — абонемент у тренажерний зал, від розважального комплексу «БАЗИС» — абонемент на гру в боулінг, а також букети квітів від магазину квітів зі всього світу «Гранд Флора». Вікторія від організаторів за перемогу отримала планшет для роботи в режимі online, а учасниці і переможці номінацій – персональні ролери для написання визначних робіт у наступному році.

Ik-80O7FcgI

Організатори конкурсу: Чернігівська Студреспубліка.
За підтримки: департамент сім’ї молоді та спорту Чернігівської ОДА, відділ у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради, управління культури Чернігівської міської ради.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Чернігівської Студреспубліки