fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
10-12-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

Агов? То хто кращий студент Чернігівщини?

Kraschiy_StudentСтудреспубліка запрошує  11 грудня 2015р. о 19:00 до Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм відвідати регіональний етап конкурсу  «Кращий студент України-2015». Буде цікаво!

КСУ продовжує свою ходу по країні, завтра проходитиме у Чернігові. Вже відомі представники на головну номінацію: «Кращий студент-комплексна характеристика», хто ж це, а також інші деталі – читайте тут.

Змагатись за звання «Кращий студент Чернігівщини-2015» комплексна характеристика будуть: від Чернігівського національного технічного університету – Марія Гаврик, від Чернігівського національного педагогічного  університету ім. Т.Шевченка – Наталія Кисіль, від Інститут історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського (ЧНПУ ім. Т.Шевченка) – Вікторія Багмет, від Національного державного університету ім. М.Гоголя – Євгенія Каламбет.

Також будуть визначені переможці у номінаціях: мини-plakat2013ksu

  • Кращий студент – громадський діяч, 
  • Кращий студент – науковець,
  • Кращий студент – медійник,
  • Кращий студент – спортсмен,
  • Кращий студент – дизайнер,
  • Кращий студент – програміст,
  • Кращий студент – аналітик.

Учасники порадують глядачів оригінальними презентаціями, власними талантами, цікавими сценками, а також буде визначено переможця на кращий соціальний проект! Захоплюючі враження гарантовано як учасникам, так і присутнім у залі, тож не пропустіть найгучнішу подію нашого міста!

Захід проходить за підтримки: департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради, управління культури Чернігівської міської ради.
Партнери: магазини квітів «Гранд флора», РК «БАЗИС», Центр здорового способу життя Level UP.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Чернігівської Студреспубліки