fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
10-07-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Рівне

Рівненська Студреспубліка  — найкраща молодь буде там

Печать11-13 липня 2016р. на території Олександрійського санаторно-оздоровчого комплексу «Сигнал», що поблизу Рівного, відбудеться Рівненський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка». Тема гри: «Позитивні сценарії модернізації Рівного: роль громад і молоді». Долучайтесь!

Маленька студентська держава проіснує 3 дні, там на вас очікує оргдіяльнісна гра, мульти-фестивальна частина, різноманітні розважальні заходи та конкурси, а також окрема нічна програма. Але про все по-порядку. 

Студенти, громадські активісти й інша молодь під час Рівненської Студреспубліки зможуть спробувати себе в ОДГ, тема якої: «Позитивні сценарії модернізації Рівного: роль громад і молоді», далі поборотися за посаду Студентського мера та депутатів Студентського магістрату.

Рівне
Також можна буде свої сили пробувати у цікавих й драйвових суб-фестивалях: «Республікаді»Флешмобі, «Мафії», Що? Де? Коли?, КВНі, повболівати за «Містера Студреспубліки» та «Першу Леді». А також порозважатися у грі «Кілери», водних битвах, поспівати в караоке та потусити на «Нічній тусі».

Для того, аби стати учасником головної події літа проходьте онлайн-реєстрацію та приєднуйтеся:


У разі виникнення запитань звертайтесь до лідера Рівненської Студреспубліки Олександра Кужеля, 097 611 87 00.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Рівненської Студреспубліки