fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
01-08-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Рівне

Рівненщина підхоплює хвилю Студреспубліки

2 серпня 2019р. у Рівному зустрічайте улюблений Рівненський обласний етап Міжнародної програми «Студентська республіка-2019»Студреспубліканці, готові до веселої та продуктивної зустрічі, на яку так давно чекали? Тоді о 17-й чекаємо вас у парку «Єврейка» в центрі, біля нового фонтану.

«Суб’єкт модернізації Рівненщини – відповідальність Покоління» — саме над цією темою будемо працювати та після напруженої інтелектуальної роботи оберемо Студентського/у мера/ку та депутатів/ок Студентського магістрату. А які ще цікавинки підготували для вас організатор(к)и – далі.

Поговоримо про все! На порядку денному будуть політичні дискусії на актуальну тему «Суб’єкт модернізації Рівненщини – відповідальність Покоління», вибори Студвлади, а також найкрутіші суб-фестивалі: «Студентська Мафія», «Настільні ігри», легка музикотерапія. Паралельно і протягом всього часу – дружня обстановка: пікнік, барбекю та душевні розмови.

Не забудьте пройти онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки:

Чекаємо на Вас із друзями/подругами. Ми обговорюватимемо й нашу поїздку на фінал Студреспубліки-2019, який відбудеться 23-26 серпня в Лазурному (Херсонська обл.). Саме там, на морі, ви відчуєте справжні емоції діалогу, спільної роботи та відпочинку молодих і прогресивних людей. Крокуймо вперед!

Рівне — тобі немає рівних!

Детальна інформація – у регіональної координаторки Рівненської Студреспубліки-2019 Лусіне Арутюнян, 098 600 94 04
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Рівненської Студреспубліки