fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
19-08-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Спортивно-журналістська «Республікада» та «Робо-фест» — на фіналі Студреспубліки!

Чи можливо поєднати журналістику, спорт й інноваційний прорив? Так, дуже просто, але виключно на фіналі Студреспубліки-2021, який відбудеться 21–24 серпня 2021р. на самому березі Чорного моря, у Лазурному, на тему: «Інакша Україна для Нового світу». Беріть участь у «Республікаді» та «Робо-фесті». Реєструйтеся!

Обожнюєте фізкультуру та спорт? Круто знімаєте, пишете, говорите в кадрі? Прагнете долучитися до науково-технічної частини модернізації на практиці? Читайте анонс, дізнавайтеся деталі та долучайтеся*!

«Республікада»

Якщо вам набридли спотворення новин та інформаційна криза, несправедливість у спорті, тоді запрошуємо вас долучитися до ліги найкращих і чесних у справі слова та діла!

«Республікада» — всеукраїнський проєкт, метою якого є проведення спортивних змагань між командами вишів регіонів України та паралельно проведення тренінгів для молодих журналістів/ок, розвиток журналістської культури в умовах тотального засилля «замовної», беззмістовної та скандальної журналістики.

 

 

 

 

 

У журналістській частині «Республікади» ім. Володимира Карагяура ви можете стати кращим/ою в наступних номінаціях:

— коментатор(ка) матчів та ін. спортивних заходів;
— фотокореспондент(ка);
— інтерв’юер(ка);
— оператор(ка);
— ведучий/а теленовин;
— журналіст(ка);
— фоторепортер(ка);
— редактор(ка);
— кореспондент(ка);
— експерт(ка);
— сммник/ця.

Від вас вимагається, обрати напрям, який найбільше цікавить — і в даному напрямі віщати неспаплюжені, чесні новини й аналітику.

Друга невід’ємна частина «Республікади» — це спорт, станьте першим/ою з мініфутболу, пляжного волейболу та дартсу. Зберіть свою команду, зіграйте чесно й отримайте перемогу!

Деталі — у куратора/ки «Республікади»: журналістська частина — Тетяна Мороз, 099 622 46 52, спортивна частина — Вадим Долованюк, 099 244 54 91, kahon1989@ukr.net

«Робо-фест»

Якщо ви з технікою не на «ви», якщо слово «вінчестер» не означає для вас «зброю» і якщо з легкістю можете навчити бабусю включати свій комп — тоді ви наш(а) потенційний/а клієнт(ка). Тоді саме тебе, ми запрошуємо приєднатися до «Робо-феста» та позмагатися за титул «Робокопа XXIII».

 

 

 

 

 

 

Робот — це вже не нове незрозуміле слово, яке не уявляється в вигляді якоїсь «здоровенної махіни», а досить узвичаєний побутовий атрибут. Робот-пилосос, сматр-годинник, станції-помічники, дрони — це все пристрої, що значно полегшують наше життя, існування без яких ми уявити можемо… але з певним дискомфортом.

Проте це все, це розробки минулого, які можна втілити зараз. А ми вас запрошуємо створити дещо особливе, дещо нове невідоме усьому світу, щось Інакше. Долучайтеся до республіканських робо-новаторів/ок!

Поспішайте розповісти своїм друзям/подругам про участь у найпрогресивніших подіях! Ще встигаєте пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію — або безпосередньо на сайті Студреспубліки, або за допомогою спеціального Telegram-боту

Деталі — у в.о. куратора суб-фестивалю «Робо-фест» Олега Слизька, 097 929 81 33, olehslyzko@ukr.net 

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Як проходила «Республікада» на фіналі Студреспубліки-2020 
Як проходив «Робо-фест» на фіналі Студреспубліки-2019 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Анастасія Бридихіна