fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
07-12-2020 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Республікада» — це унікальна синергія спорту та журналістики

Спортивно-журналістський проєкт «Республікада» — одна з цікавих родзинок Студреспубліки. Журналіст(к)и-початків(и)ці, оператор(к)и, сценарист(к)и, режисер(к)и прокачували свої навички спільно з талановитими і юними спортсмен(к)ами, коментуючи їхні запеклі змагання під час фіналу Студреспубліки-2020.

Найактивніші студент(к)и, що брали участь у фіналі ХХІІ Студреспубліки* на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості» (22–25 серпня 2020р., Скадовськ), мали можливість проявити себе у 3-х видах спорту: дартс, мініфутбол і пляжний волейбол, а молоді прогресивні журналіст(к)и писали, коментували по внутрішньому радіо та знімали відео про спортивні здобутки і прикрості. Як усе відбувалося — читайте далі.  

Спортивна частина «Республікади»

Гарячий пісок і палке сонце ще більше «заводять» до активних змагань гравців/чинь, а вболівальників/ць — до драйвової підтримки. Так, у запеклій боротьбі в мініфутболі та в пляжному волейболі перемогу здобула «Збірна Кіровоградської області». Ну, а в змаганнях з дартсу І місце виборов Віталій Гафюк (Чернівецька обл.).

Журналістська частина «Республікади» ім. Володимира Карагяура

Спочатку спеціаліст(к)и різних напрямків медійно-журналістських напрямків проводили майстеркласи і ділилися фаховим досвідом, а далі обзроєнні новими знаннями та навичками учасники/ці Студреспубліки проходили, скажімо так, виробничу практику, коментуючи спортивні змагання на фіналі «Студентської республіки».

Журналіст, телеведучий і блогер Руслана Кацаба розповів, як і навіщо користуватись мобільним додатком Google Photo, авторка і ведуча Олена Добряк провела майстерклас по створенню телепередач, журналістка студреспубліканських новин Лариса Сорока поділилася своїм досвідом роботи, журналістка «Хронік» Людмила Волошина навчала писати статті та провела майстерклас про мистецтво інтерв’ю, а от куратор суб-фестивалю «Фестиваль аматорського відео» Віталій Гафюк і куратор журналістської частини «Республікади» Михайло Лобов розказали, як створювати відоси та про основи SMM.

У цілому теоретична частина зайняла 2 дні, під час та після якої вже навчені та змотивовані учасники/ці виконували практичні вправи.

Нагороди отримали Ірина Жемела (Полтавщина) й Арина Нецуряк (Буковина) в номінаціях «Краще інтерв’ю» і «Найкаверзніші запитання», відповідно. Анастасія Кобилець (Чернігівська обл.) прикольно конметувала футбол — й отримала почесну грамоту. Олександра Стасюка (м. Київ) відзначили нагородою «Голос Студреспубліки». А переміг у журналістській  частині «Республікади» Віталій Пасєка (Кіровоградська обл.), який отримав кубок за аматорську відеозамальовку про життя Студреспубліки.

Щирі вітання нашим активним і наполегливим перемож(ни)цям спортивно-журналістського проєкту «Республікада». Натхнення для нових ідей і звершень! До зустрічі на березі моря наступного року на фіналі Студреспубліки-2021!
 

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів 

Аналітика гри-2020
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки