fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
06-09-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Квест-фест»: хто став крутішим?

«Квест-фестиваль» на фіналі Студреспубліки (який мав888 тему «Освіта — ключовий напрямок нової індустріалізації України») приносить не тільки задоволення, але й фізично загартовує, розвиває ерудицію, орієнтування на місцевості й оперативне прийняття рішень.

Цього року «Квест-фест» разом із іншими суб-фестами пройшов дуже активно, було море драйву, цікавих сюрпризів, неочікуваних поворотів подій. Подробиці – нижче.

Хлопці й дівчата брали участь у багатьох конкурсах, їм доводилося переміщатися по дощечках, жонглювати тенісними м’ячиками, в’язати мотузку, пробиратися через хула-хуп, робити самопрезентацію, набивати футбольний м’яч, віджиматися від підлоги, ходити на двох руках, бігати з закритими очима, брати участь в армрестлінгу, активно спілкуватися в команді для злагодженої перемоги тощо.

IMG_3927IMG_395158732_20_899x600

 

 

 

 

 

 

logo_qvest_1А кульмінацією «Квест-фесту» були заховані на території комплексу «Жемчужина» 9 пляшок із додатковими завданнями на папері, які довелося швидко знаходити. Організатори дуже постаралися, щоб заховати їх якомога далі.

Переможцем стала команда з Дніпропетровської області, яка показала хватку й спритність протягом всього суб-фесту.

 

Аналітика-2017 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Данило Яртиш