fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
22-08-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Хто перший знайде освіту майбутнього?!

logo_qvest_1У рамках фіналу Студреспубліки-2017, що відбудеться 24-27 серпня 2017р. на Чорноморській косі, під Очаковом, на березі лагідного моря (на тему «Освіта — ключовий напрямок нової індустріалізації України»), пройде довгоочікуваний і всіма улюблений «Квест-фестиваль»Модернізуймося через квест-технології! Реєструйтеся!

Ти молодий, активний та енергійний? Ти ще не зібрав команду? Залишилася доба до виїзду! Не гальмуй, тебе чекають цікаві, інтелектуально-спортивні завдання, які змусять напружити мізки та м’язи. Що на цей раз приготували для учасників квест-батлу і як до них приєднатися — далі.

«Квест» дозволяє гравцям краще пізнати один одного в умовах необхідності прийняття швидких рішень, а екстремальні ситуації дають можливість спільно пережити емоційні сплески, що психологічно зближують учасників події. Нові друзі, драйв і безцінний досвід – все це на квесті «Освіта: заводи, пароплави, зорельоти…»! Встигни зареєструватися, не проґав час:

Animation-SR

Спритність, швидкість, сила, робота в команді, інтелект, продуктивність і гумор! До участі запрошуються команди від 5 до 10 осіб, а також по одному представнику в координатори локацій. Хто ж стане капітаном студреспубліканського корабля, може ти?!

Концентруючи силу, гумор та інтелект – доведи, що ти – лідер! Відчуй смак перемоги!

За детальною інформацією звертайтеся до куратора «Квест-фестивалю» Данила Яртиша: 097 515 50 01, daniilrokhmanov@mail.ru

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Данило Яртиш