fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
09-08-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Добрі люде», «Квест-фестиваль»!

У рамка фіналу XXIII Студреспубліки на тему «Інакша Україна — для Нового світу», що відбудеться 21–24 серпня 2021р. на самому березі Чорного моря, у Лазурному, на вас очікують справжні баталії інтелекту та спритності під час «Квест-фесту», а також максимальні прояви доброти та взаємопідтримки в рамках суб-фестивалю «Добрі люде». Поспішайте реєструватися!

У захваті від складних головоломок і завдань на кмітливість, не боїтеся випробування на витривалість? А ще Ваше серце зігрівають добрі справи, які Ви вчиняєте? Тоді обов’язково беріть участь у «Квест-фестивалі» та суб-фесті «Добрі люде». Та й не самі, а з подругами та друзями! Деталі — в анонсі.

«Квест-фестиваль»

«Квест-фестиваль» — спортивно-інтелектуальне змагання, основою якого є послідовне виконання заздалегідь підготовлених завдань командами. Під час квесту, зокрема, розв’язують логічні, творчі й усілякі інші завдання, здійснюють пошук на місцевості.

 

 

 

 

 

 

Квест проходитиме 2 дні та складатиметься з декількох блоків завдань, які об’єднані єдиною темою фіналу Студреспубліки-2021*: «Інакша Україна — для Нового світу».

Умови участі в «Квест-фесті»:

  • Кількість команд від регіону — необмежена. Можливі мікси у представництві.
  • Команда складається з 4–10 учасників/ць.
  • Команда може взяти участь у Quest–Fest тільки після проходження обов’язкової онлайн-реєстрації — або безпосередньо на сайті Студреспубліки, або за допомогою Telegram-боту:

«Добрі люде»

Добро — це не тільки слова, добро — це насамперед вчинки. І в сучасному невпинному, часто-густо хаотичному ритмі життя воно не завжди помічається. Будуючи Інакшу Україну, нам дуже знадобляться важливі, ціннісні людські якості. На фіналі Студреспубліки-2021 буде пречудова можливість вчергове їх продемонструвати. Суб-фестиваль «Добрі люде» покликаний навчити нас бути людянішими — цінувати одне в одному такі чесноти як, зокрема, чесність, щирість, любов до ближнього, самопожертва, солідарність, безкорисливість, милосердя, порядність, великодушність, доброзичливість.

Взяти участь у суб-фестивалі «Добрі люде» може окрема людина одноосібно, а може група людей і навіть ціла регіональна делегація. Це можна зробити, до речі, не лише під час фіналу Студреспубліки, але і до (це може бути власний проєкт чи ініціатива, участь в якійсь соціальній акції, у т.ч. у республіканському соціальному проєкті «Кошик (Корзинка)», чи просто допомога людям, які її потребують). Не забуваймо реєструватися онлайн!

Якщо Ви хочете провести День незалежності України не в недоречному наразі пафосі, а з користю, поринути в світ розвитку, пригод та інтелектуального дозвілля, «прокачати» свої вміння працювати в команді, проявляти якості відповідального лідерства та показати, що молодь України готова вирішувати найкладніші завдання, які стоять перед країною та світом — чекаємо на Вас!

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Деталі — у куратора «Квест-фестивалю» та «Добрі люде» Владислава Павлюка, 066 352 89 10, pavliuk.vladyslav.med@bsmu.edu.ua

Як проходив суб-фестиваль «Квест-фестиваль» на фіналі Студреспубліки-2020
Як проходив суб-фестиваль «Добрі люде» на фіналі Студреспубліки-2020
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Владислав Павлюк