fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
24-09-2020 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Квест-фест» по-гагарінськи

Знайти те, чого не видно, побачити те, що ослiпить, пройти крізь вогонь і воду — ось вона вiртуознiсть квест-гуру. Її проявили учасники/ці «Квест-фесту», що проходив під час фіналу Студреспублiки-2020 на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості».

Надважлива тема фіналу ХХІІ Студреспубліки*, що проходив 22-25 серпня 2020р. на узбережжі Чорного моря, в Скадовську, вплинула на те, що «Квест-фест» був дуже змiстовним і щільно вплетеним в оргдiяльнiсну гру. Як він пройшов — у замітці.

Як тiльки куратор суб-фестивалю Михайло Лобов вимовив слово «Квест», вiн буквально втратив спокiй, адже бажаючих пограти з удачею виявилось чимало, до суб-фесту долучились команди з рiзних регiонiв. Шукаючи скарби, учасникам/цям довелось не тiльки проявити кмiтливiсть, а й дiзнатись цiкавi деталi з життя Юрія Гагарiна та захищати свої напрацювання у експертiв/ок ОДГ.

Серед завдань було багато таких, якi потребували значних знань, логiки, фантазiї та впертостi. Наприклад, майже кiлька годин йдучи по території Студреспубліки, можна було чути лише одне запитання: «Хто ж той республiканець, який одразу пiсля звання старшого лейтенанта отримав звання майора?» А тi, хто вже знайшли його, проводили опитування, знiмали змiстовнi вiдео, робили добрi справи й рухалися до перемоги.

У підсумку — найкращими стали члени/кині збiрної команди «Гусята».

Ми вiтаємо переможцiв/ниць, бажаємо тримати високий рівень і надалі на фіналах Студреспубліки!

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Аналітика гри-2020 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Михайло Лобов