fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
22-09-2020 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Людина — це звучить гордо!

Кожного дня ми доводимо свiту ступiнь власного людяного «Я». Це означає прийти вчасно на роботу та якiсно виконати свою Справу, це означає бути привiтною та уважною, це означає бездоганну етику й особистісну красу, але це означає і щось надбуденне. Що значить Бути Людиною по-республiканськи показували учасники/ці фіналу Студреспубліки-2020 під час суб-фестивалю «Добрі люде».

22-25 серпня 2020р. на узбережжі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал ХХІІ Студреспубліки* на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Хто став володарем титулу «Людина довгої доброї волi» і про всі перипетії суб-фесту «Добрі люде» — дiзнавайтесь із матеріалу нижче.

Цього року на фiналi XXII Студреспублiки все змушувало до самовiддачi. Активну участь у твореннi добрих справ взяли на себе зовсiм рiзнi люди, зокрема, вожатi табору iм. Гагарiна, кухарi/ки, керманичi автобусiв, дiти. Логiчно, до творення Спiльної Справи долучилися й участники/ці мульти-фестивалю.


Найбiльш активно зарекомендовали себе представни/ці Чернівецької делегації. Не дивно, що добрi люде активно взяли участь в оргдiяльнiснiй грi й уже смислово продемонстрували готовнiсть Бути навiгатор(к)ами прогресу, саме вони, до речi, були й основними у революцiйнiй ситуацiї під час Гри.

Неформальний титул «Людина довгої доброї волi» (переможця суб-фесту) отримав Павло Рудько (Чернiвецька обл.). Хлопець наполегливо грав, допомагав облаштовувати територiю, став лiдером екочеленджу й постiйно намагався зробити якусь корисну справу.


Також неможливо не вiдмiтити й кураторiв/ок деяких суб-фестивалiв, якi, незважаючи на шалене навантаження, включалися у буденнi спiльнi проблеми й вирiшували їх, жертвуючи багато зусиль.

Загалом, цього року суб-фестиваль «Добрі люде» серйозно вплинув на всю Студреспубліку — і змістовно, і драматургічно, а, головне, подарував республіканцям позитивні альтруїстичні енергії. Пасiонарнiсть і жертовнiсть, небайдужiсть і смiливicть брати вiдповiдальнiсть — ось те, що змiнить нашу Україну!

Люди довгої доброї волі, саме за нами перемога, саме за нами мир і прогрес, долучайтеся!

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Аналітика гри-2020 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Марія Корабельнікова