fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-10-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

На Джарилгач — у пошуках енергії модернізації

Славетний «Квест-фест» з’явився одним із перших у лінійці суб-фестів Студреспубліки. Загалом, республіканці свого часу дуже багато зробили для старту і розвою цієї двіжухи в Україні. А як відбувся «Квест-фест» під час фіналу ХХІ Студреспубліки?

Подробиці про «Квест-фест» під час Події Покоління на Чорному морі у Лазурному (23–26 серпня 2019р., тема — «Суб’єкт модернізації — відповідальність Покоління») — у статті.

У республіканському квесті інтелектуальні етапи завжди дозволяють розвинути ерудицію та виявити спритність, ігрові завдання викликають масу позитивних емоцій і радісних спогадів, сприяють розвитку комунікативних якостей між учасниками/цями Студреспубліки.

Усі завдання квесту були з наростаючим темпом швидкості прийняття рішень і пересування. Спочатку потрібно було усім віднайти підказки на пляжі і зробити фігури з піску. На другій локації куратор спортивної частини «Республікади» Вадим Долованюк був спеціально підготовленим агентом. Третя локація — аптека, потрібно скласти символічну аптечку: всім квест-командам віднайти її складові й віднести в одне місце. Далі всі шукали відомих медійників і медійниць, які завітали на фінальну Студреспубліку. Вони видавали «рецепти» їжі й потрібно було знайти інгредієнти, такі як кавуни, лікувальні грязі, кукурудзу й пісок. Далі ігротехнік Роман Широких інспектував команди на філологічну тематику, а кураторка Фестивалю аматорського відео Руслана Дзюба біля головної сцени збирала свіженькі відеоролики на тему «Відповідальність Покоління» і передавала естафету далі.

Фінальне ж завдання видавав куратор мульти-фестивальної частини Олег Слизько, за яким командам потрібно було виконати надсерйозну річ — у брід дістатися острова Джарилгач і знайти там… режисерську команду Студреспубліки! Отак-от!

У підсумку, перемогла квест-команда з Полтавщини (капітан — Владислав Призов). Вони першими виконали всі завдання.

Аналітика гри-2019 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ігор Журбенко