fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
16-09-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Республікада» в наших серцях

Фінал ХХI Студреспубліки на березі Чорного моря – позаду. Час згадати одну з його родзинок – спортивно-журналістський проект «Республікада». Найкрутіші журналіст(к)и, оператор(к)и, сценарист(к)и, режисер(к)и, поки Студреспубліка «гриміла», спостерігали за найпрофесійнішими спортсмен(к)ами, які показували свою міць і професійну майстерність.

Три доби, 23-26 серпня 2019р., найактивніші студент(к)и, що брали участь у фіналі Студреспубліки-2019 на тему «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління», проявляли себе у 3-х видах спорту: дартс, міні-футбол і пляжний волейбол, а молоді прогресивні журналіст(к)и писали, коментували по внутрішньому радіо та знімали відео про спортивні здобутки й поразки. Що і як відбувалося – читайте.   

З кожним роком «Республікада» набуває куди більшої популярності: у спортивних змаганнях ще більше умільців випробовують себе, а щодо журналістики, то на фіналі Студреспубліки з’явився достойний майданчик підготовки висококласних спеціалістів/ок, озброєних загальнолюдськими цінностями та розумінням важливості й складності професії.

Спортивна частина «Республікади»

Змагання з міні-футболу, як завжди, зібрали велику кількість учасників і вболівальників/ць. У підсумку – бронзові нагороди здобули команди Полтавської та Кіровоградської областей, у фінальній битві зустрілися представники Рівненщини та волиняни. У запеклій боротьбі перемогу здобули гравці команди «Дякуємо батькам» із Волині, а кращим гравцем турніру визнано їхнього капітана Владислава Козачка. Представники ж Рівненщини забрали срібні нагороди, а також приз кращих вболювальників/ць.


Два дні на гарячому піску та під палким сонцем змагалися спортсмен(к)и за звання кращої команди з пляжного волейболу. В фінальній баталії перемогу святкували студенти з Кіровоградщини Владислав Банченко та Яків Слуцький, які перемогли представників/ць з Чернівецької та Київської обл. Ну а в змаганнях з дартсу І місце виборов Максим Бондаревський із Кіровоградської обл.

 

 

 

 

 

Журналістська частина «Республікади» ім. Володимира Карагяура

Пройшла дуже активно: кожен день були тренінги та навчання. Головна редакторка газети прогресивних людей «Нова Республіка», бренд-менеджерка Студреспубліки Віра Андріюк провела тренінг із написання статей і створення газети, журналістка Людмила Волошина розповіла про правила , куратор напрямку Михайло Лобов поділився своїм досвідом на телебаченні, дав рекомендації щодо ведення сторінки в Instagram.

Найбільше учасникам/цям подобалися практичні заняття. Дуже цікаво було зібратися під час гри в міні-футбол і спробувати свої сили в ролі коментатора/ки. Коли команди розпочали черговий футбольний матч, мало хто очікував побачити в якості коментаторки дівчину, але вона оживила весь матч своєю грою слів і знанням футбольних комбінацій. Віталія Вільховецька отримала диплом «Краща жінка-коментаторка». Продовжив коментувати поєдинок Віталій Пасіка, після перших же його слів футболісти не могли зрозуміти від чого сміються глядачі/ки, від їхньої гри або від того, що говорить цей хлопець. Він отримав диплом в номінації «Коментатор з перцем».


 

 

 

 

Також учасники/ці змагалися в написанні статей для внутрішньої газети Студреспубліки – «Хроніки». Тетяна Перепадченко отримала диплом «Краща журналістка».

А ось володарем суперкубку, переможцем «Республікади» (журналістська частина) став креативний Володимир Кіршман із Кіровоградщини. Він написав сценарій і зняв комедійний ролик про життя Студреспубліки. Чим керувався при складанні запитань і обіграванні сценарію, не знає ніхто, але вийшло прикольно (і, звісно, як усе в Студреспубліці – без цензури).

Вітаємо наших активних, професійних і наполегливих переможців/ниць спортивно-журналістського проекту «Республікада». Нових вершин і амбітних планів на літній цикл Студреспубліки-2020.

Аналітика гри-2019 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Вадим Долованюк, Михайло Лобов