fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
10-08-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Як перемогти у суперкльовому «Квест-фесті»?

Поєднання інтелекту, швидкості, екстриму і справжнього духу команди можливо під час улюбленого суб-фестивалю, який уже «тисячу років» є невід’ємною частиною Студреспубліки. Здогадалися? Так, це «Квест-фестиваль». Любите складні завдання, відчуття постійного драйву та підтримку дружньої команди тоді реєструйтеся на фінал Студреспубліки-2019 і вже готуйтеся до «Квест-фесту». Буде non-stop драйв.

Цікаві інтелектуально-спортивні завдання, які змусять напружити мізки та м’язи чекають на вас 23-26 серпня 2019р. на фіналі ХХI Студреспубліки, який пройде на самісінькому узбережжі Чорного моря на тему: «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління». Як долучитися до головної події літа та як стати учасником/цею «Квест-фесту» – дізнавайтеся з анонсу.

Чому саме «Квест-фестиваль»? Бо «Квест» – це модно, молодіжно, завжди завзято й весело. Ти зможеш із головою пірнути у вирій непередбачуваних завдань, що допоможуть знайти дорогу до так нас усім необхідної модернізації. Звісно ж, суб-фест допоможе команді краще пізнати один одного, згуртуватися і стати єдиним сильним механізмом, якому навіть море – по коліна. А нові знайомства, драйв, сплески емоцій і позитиву точно дадуть запал енергії на весь наступний рік.

Кого і що брати з собою? Друзів і подруг, кльовий настрій, свою кмітливість, силу, спритність і волю до перемоги. До участі запрошуються команди від 5 до 10 осіб, а також по одному/ій представнику/ці від команди в координатор(к)и локацій. Кількість команд від регіону — необмежена. Скоріше реєструйтеся на участь у «Квест-фестивалі» на фіналі Студреспубліки-2019:

Обіцяємо, що сумувати точно не буде коли, бо ми приготували багато сюрпризів. Від вас же чекаємо концентрації розуму, сили, гумору й жаги до нових вершин.

За детальною інформацією звертайся до куратору мульти-фестивальної частини Олега Слизька, 097 929 81 33, olehslyzko@ukr.net

Як проходив «Квест-фест» на фіналі Студреспубліки-2018
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки