fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
07-08-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Дорога до прогресу й миру в Україні та на планеті – знайди її

Боротися, шукати, знайти і не здаватись! Сильний девіз із книги та фільму «Два капітани». Якими повинні бути шукачі/ки прогресу й миру? Відважними, відповідальними, цілеспрямованими, ерудованими та кмітливими, швидкими, витривалими та незламними духом! Саме таких учасників/ць очікуємо на найпотужнішому й найспекотнішому «Квест-фестивалі». Зареєструвалися?

Запалюємо разом на Чорноморській косі, під Очаковом в Миколаївській обл., на фіналі XX ювілейної Студреспубліки, яка відбудеться 24-27 серпня 2018р. (нагадуємо, загальна тема — «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті»). Як саме проходитиме «Квест-фест» і як вам узяти в ньому участь – далі.

Чому саме «Квест-фестиваль»? Бо «Квест» — це модно, молодіжно, завжди захоплююче й весело. Ти зможеш із головою пірнути у вирій непередбачуваних завдань, що дадуть змогу тобі та твоїм друзям знайти дорогу до прогресу та миру, краще пізнати один одного, згуртуватися і стати єдиним сильним механізмом, якому навіть море – по коліна. А нові знайомства, драйв, сплески емоцій і позитиву точно дадуть тобі запал енергії на весь наступний рік.

Кого і що брати з собою? Друзів і подруг, кльовий настрій, свою кмітливість, силу, спритність і волю. Скоріше збирай свою команду та реєструйся на участь у «Квест-фестивалі». Обіцяємо, що сумувати точно не буде коли, бо ми приготували багато сюрпризів.

 

 

 

 

До участі запрошуються команди від 5 до 10 осіб, а також по одному/ій представнику/ці в координатор(к)и локацій, а хто зможе очолити свою команду, якщо не Ви? Кількість команд від регіону — необмежена. Онлайн-реєстрація обов’язкова.

Доведи, що Ви – справжній лідер/ка, а Ваша команда найдостойніша знайти і з честю нести людям прогрес і мир. До зустрічі на джубілі-фіналі!

Детальна інфа у куратора «Квест-фесту» Миколи Троценка, 066 35 32 866, maestroprazdniki@gmail.com

Як проходив «Квест-фестиваль» на фіналі Студреспубліки-2017
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Микола Троценко