fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-06-2019 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

Одна людина нічого не зробить – потрібен цілий суб’єкт модернізації! (оновлено)

Тут збуваються заповітні мрії!
Тут починається завтрашній день!

Часто люди кажуть, що «хтось» прийде й наведе порядок, маючи на увазі якусь персону. А всі ж реально хочуть порядку. Хто не хоче? А хіба одна людина зможе це? Може, треба робити по-іншому – формувати справжній суб’єкт модернізації, який би зміг (не плутати з ситуативною групою)? Саме тому, з 1 по 4 серпня 2019р. на БВ «Буланово» пройде Полтавський обласний етап ХХI Міжнародної програми «Студентська республіка-2019» на тему: «Суб’єкт модернізації Полтавщини – відповідальність Покоління» [+ відео]

Якою повинна бути та команда, що переверне ситуацію й реалізує крутий прогресивний проект модернізації? Хто ж вони ті, кого об’єднує не просто дружба, а одна велика задача – зробити з України передову, сучасну державу з високим рівнем життя, а Полтавщину – потужним регіоном, де хотілося б проживати людям, а також коли і де проходитиме найочікуваніша регіональна подія року – читайте далі.

В Україні зареєстровано більше 300 партій – а толку? Стратегуванням майбутнього й партійним командоутворенням майже ніхто не займається, тому й розсипаються фракції у радах, тому відповідальним порядком денним і не пахне. Жодна коаліція не є продуктивною, бо направлена на освоєння бюджетів. Громадські організації використовують, здебільшого, для приходу до влади. А може всі вони щось не те роблять? 

1-4 серпня БВ «Буланово» (с. Буланове, Полтавський р-н) за підтримки Виконавчого комітету Полтавської міськради та Полтавської облдержадміністрації пройде Полтавська Студреспубліка. За цей 21 рік Студреспубліка з 3-денного студентського демократичного навчального табору, який проходив раз на рік, виросла до потужного громадського руху, який об’єднує молодь, більш досвідчених учасників/ць активу, інтелектуалів/ок, експертів/ок та має на меті виховувати цілі покоління свідомих лідерів/ок для України як повністю незалежної держави, здатних вільно мислити й вести Україну до топ-20 найрозвинутіших країн світу.

Пошуки шляхів виходу з кризи, яка охопила Україну, а з нею й усі регіони, включаючи Полтавщину, насамперед, через механізми розвитку освіти, громадянського просвітництва, залучення громадян до державотворчих процесів, безпосередню співучасть у місцевому врядуванні – це те, що сьогодні потрібне всім нам. 

Цього року кілька сотень учасників/ць із усіх куточків Полтавського регіону зведуть наметове містечко поблизу Полтави, де протягом 3-х повних діб через реалізацію безлічі активностей й змістовну дискусію розкриватимуть тему: «Суб’єкт модернізації Полтавщини – відповідальність Покоління» – формат оргдіяльнісної гри (ОДГ). Це особлива гра розуму, волі й навичок, де кожен/на учасник/ця може проявити неочікувані здібності, запропонувати унікальне бачення вирішення будь-якої проблеми, почути критику, зробити потрібні висновки й поправки, а найголовніше — помилитися, виправитися і стати кращим, навчитися рефлексії.

 

 

 

 

 

Ключовою точкою проекту будуть вибори Студентського мера/ки та депутатів/ок Студентського магістрату, що базуватимуться на реальних програмах розвитку. Перемож(ни)ці виборів пройдуть стажування в органах державної влади і місцевого самоврядування, прогресивних політичних партіях і громадських організаціях.

Окрім змістовних факультативів (лекцій тощо), публічних дискусій, відбудеться ряд суб-фестивалів, а саме: Конкурс краси особистості «Перша Леді», Music LIVE AwardsІнтелектуальні ігри «Що? Де? Коли? по-республіканськи», літературний фест «Леся-фест», хай-тек фест «Робо-фест», Кубок КВН, спортивно-журналістський проект «Республікада», фест живопису «Татлін-фест», дизайнерський фест «Екстер-фест», «Квест-фест»«Дебати», інтелектуально-психологічна гра «Студентська Мафія»Фестиваль аматорського відео, Фото-конкурс «Спалах емоцій»Містер Студреспубліки, «Нічна туса»«Денна туса», фест «Добрі люде», перегляд фільмів під відкритим небом, змагання зі спортивної риболовлі, різноманітні флешмоби, настільні ігри й ін.

Студреспубліка – це відкритий майданчик для діалогу, глибокої дискусії та надзвичайно цікавих активностей. Це українське ноу-хау – простір волі, сонячного настрою та дороговказ у майбутнє!

До спільної реалізації програми запрошуються: студент(к)и, молодь, громадські організації, клуби за інтересами, творчі спілки, волонтер(к)и, органи влади, установи й організації, чия діяльність важлива для теми формування майбутнього регіону.

Студреспубліка відкрита до співпраці зі спонсорами і забезпечує широкий спектр можливостей взаємодії (менеджер відповідного напрямку Ігор Журбенко, 099 174 22 34, FB).

Любо запрошуємо до участі учасників/ць «Студентської республіки» за всі роки

Якщо ти бачиш себе в креативній і сміливій команді модернізаторів/ок-рятівників/ць країни, розпочни свій великий шлях із регіональної Студреспубліки-2019. Для цього не провтикай і пройди просту онлайн-реєстрацію:

Правила участі
Умови участі

За довідками звертатися: менеджерка проекту Юлія Щербакова, 066 128 66 02, sr_poltava@ukr.netFB.

Ми віримо в модернізовану Україну й достойне місце в ній для Полтавщини, ми живемо та працюємо заради цього! До зустрічі на XXI Полтавській Студреспубліці-2019!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Полтавської Студреспубліки