fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
07-06-2018 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

20 років для Полтавщини: прогрес і мир — в ім’я майбутнього!

Тут збуваються заповітні мрії!
Тут починається завтрашній день!

Пройшло 20 років із моменту організації у Полтаві першого наметового містечка під назвою «Студентська республіка». І сьогодні ми підводимо підсумки великої дати – 20-річчя наймасовішого і найстаршого молодіжного громадського, часів незалежності, майданчика розвитку! [+ відео]

Про те, де і коли відбудеться найочікуваніша регіональна подія року, про головний смисловий посил на Полтавщині й новинки у програмі, а також те, чим особлива ХХ Полтавська Студреспубліка – читайте далі.

З 28 червня по 1 липня 2018р. на БВ «Динамо» (с. Сем`янівка (Кротенки) Полтавський р-н) за підтримки Полтавської облдержадміністрації та Виконавчого комітету Полтавської міської ради пройде Полтавський обласний етап ХХ ювілейної Міжнародної програми «Студентська республіка-2018».

За ці 20 років Студреспубліка з 3-денного студентського демократичного навчального табору, який проходив раз на рік, виросла до потужного громадянського руху, який об`єднує молодь, більш досвідчених учасників активу, інтелектуалів й експертів та має на меті виховувати цілі покоління свідомих лідерів для України як повністю незалежної держави, здатних вільно мислити й вести Україну до топ-20 найрозвинутіших країн у світі. Тому проект проходить під загальним гаслом «20 років для Полтавщини — Покоління Республіки!».

Пошуки шляхів виходу з кризи, яка охопила Україну, а з нею й усі регіони, включаючи Полтавщину, насамперед, через механізми розвитку освіти, громадянського просвітництва, залучення громадян до державотворчих процесів, безпосередня співучасть у місцевому врядуванні – це те, що сьогодні потрібне всім нам.

 

 

 

 

 

Цього року понад 300 учасників/ць із усіх куточків Полтавського регіону зведуть наметове містечко поблизу Полтави, де протягом 3-х повних діб за участі провідних інтелектуалів працюватимуть над тим: «Як досягти прогресу і миру на Полтавщині?» у форматі оргдіяльнісної гри (ОДГ). Це особлива гра розуму, волі й навичок, де кожен учасник може проявити неочікувані здібності, запропонувати унікальне бачення вирішення будь-якої проблеми, почути критику, зробити потрібні висновки й поправки, а найголовніше — помилитися, виправитися і стати кращим, навчитися рефлексії.

Ключовою точкою проекту будуть вибори Студентського мера та депутатів/ок Студентського магістрату, що базуватимуться на реальних програмах розвитку. Перемож(ни)ці виборів пройдуть стажування в органах державної влади і місцевого самоврядування, прогресивних політичних партіях і громадських організаціях.

Окрім змістовних факультативів (лекцій тощо), публічних дискусій, відбудеться ряд суб-фестивалів, а саме: Конкурс краси особистості «Перша Леді», Music LIVE Awards, Інтелектуальні ігри «Що? Де? Коли? по-республіканськи», Кубок КВН, спортивно-журналістський проект «Республікада», «Квест-фест», «Дебати», інтелектуально-психологічна гра «Студентська Мафія», Фестиваль аматорського відео, Фото-конкурс «Спалах емоцій», Містер Студреспубліки, «Нічна туса», «Денна туса», перегляд фільмів під відкритим небом, змагання зі спортивної риболовлі, різноманітні флешмоби й ін.

Уперше на Студреспубліці працюватимуть 3 нові локації, які відображають напрямки розвитку Полтави й регіону з попередніх проектів Студреспубліки. На локації прогресу учасники/ці будуть взаємодіяти навколо проблематики полтавських інженерних розробок й інновацій, цікавих видів ділової активності (це напрямок «нова індустріалізація»). Літературно-мистецька локація об’єднає як молодих, так і досвідчених, іменитих художників/ць, літераторів/ок і публіцистів/ок, майстрів/инь театрального мистецтва й кіно на виставках і презентаціях, на виступах і в декламуванні віршів і мистецьких діалогах. Ще одна локація присвячена гастрономічним надбанням регіону, просуванню полтавського продукту. Заплановані майстер-класи по приготуванню фірмових полтавських страв, дегустації продуктів місцевих виробників і різноманітні змагання — це напрямок туризму.

 

 

 

 

 

Студреспубліка – це відкритий майданчик для діалогу, глибокої дискусії та надзвичайно цікавих активностей. Це українське ноу-хау – простір волі, сонячного настрою та дороговказ у майбутнє!

До спільної реалізації програми запрошуються студенти/ки, молодь, громадські організації, клуби за інтересами, творчі спілки, волонтерів/ок, органи влади, установи й організації, чия діяльність важлива для теми формування майбутнього регіону.

Студреспубліка відкрита до співпраці зі спонсорами і забезпечує широкий спектр можливостей взаємодії (менеджер відповідного напрямку Ігор Журбенко, 099 174 22 34, FB).

Любо запрошуємо до участі учасників/ць «Студентської республіки» за всі 20 років! А 30 червня — у 3-й день проведення регіональної Студреспубліки для випускників передбачена спеціальна програма дискусій, майстер-класів, виставок/презентацій на суспільну, бізнесову, наукову, мистецьку, дозвіллєву та спортивну тематики.

Якщо ти бачиш себе в креативній і сміливій команді модернізаторів-рятівників країни, розпочни свій великий шлях із регіональної Студреспубліки-2018. Для цього не провтикай і пройди просту онлайн-реєстрацію:

Правила участі
Умови участі

За довідками звертатися: менеджерка проекту Наталія Ковалевська, 095 908 72 12, sr_poltava@ukr.net, FB.

Ми віримо в модернізовану Україну й достойне місце в ній для Полтавщини, ми живемо та працюємо заради цього! До зустрічі на XX ювілейній Полтавській Студреспубліці-2018!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Полтавської Студреспубліки