fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
26-10-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Один розум добре, а шість – краще

intelekt_b_v_(1)(3)Під час проведення фіналу «Студентської республіки-2016» відбувся і традиційний суб-фестиваль «Інтелектуальні ігри», зокрема «Що? Де? Коли?» та «Своя гра». Перемогу вже здобули миколаївці.

Позмагатися в ерудиції 24-25 серпня 2016р. зібралося 13 команд із різних куточків України. Деякі регіони, на жаль, не встигли вчасно зареєструватися та взяти участь у грах. Будемо чекати їх наступного року. А поки розкажемо, хто ж переміг цього року.

dvukilxac-4Спочатку гра мала складатися з 5 раундів, у кожному по 15 питань, але за бажанням гравців питання були замінені, і тому формат гри трохи відрізнявся. До 2-го етапу, за сумою балів, було допущено 8 команд: «Волиняни» (Волинська обл.), «Нет, спасибо, я не голодный» (Дніпропетровська обл.), «Ширяево» (Дніпропетровська обл.), Smile (Запорізька обл.), «Местные ребятки» (Миколаївська обл.), «Какая разница» (Запорізька обл.), «Уличный дэнсер» (Чернівецька обл.). Команда «Сосина» з Кіровоградщини, на жаль, не змогла взяти учать у другому етапі через збіг у часі з «Республікадою».

jqqs5xjztbm1xoatnpvdxc

 

 

 

 

 

 

 

Найактивнішими та добре підготовленими були фаворити гри: «Местные ребятки», «Уличный дэнсер», «Нет, спасибо, я не голодный», «Какая разница». Ці команди вже добре знають один одного, адже  кожного року змагаються за звання чемпіону, цей рік не був виключенням. Одним із найбільш пам’ятних питань стало наступне: «По мнению Мела Гибсона, ответ на этот вопрос лежит где-то между диалогом и шоколадом. Этот вопрос, кстати, стал названием фильма, в котором играл Гибсон. О каком вопросе идет речь?» Відповідь: «Чего хочет женщина?».

nz31m7fnzeiqjbn1uzf33y

 

 

 

 

 

 

 

Дух суперництва хоч і був присутній, але атмосфера була теплою та дружною. Дуже шкода, що в грі всього один переможець: кожна команда була гідна перемоги. Однак, усіх обійшла команда Максима Караулова «Местные ребятки» (Миколаївщина).

За звання чемпіона в «Своїй грі» прийшли позмагатися 4 чудових хлопців: Іван Дмитрієв і Дмитро Жеріт (Миколаївщина), Артем Ліфшиц (Дніпропетровщина) та Володимир Ткаченко (Запоріжжя). Гра пройшла в теплій і невимушеній атмосфері та згідно правил. Після тривалих баталій й цікавих та оригінальних тем перемогу отримав Іван Дмитрієв. Вже 3 роки поспіль (окрім 2015р., де не було «Своєї гри») переможцями стають гравці з Миколаївщини.

photo_2016-10-26_18-33-11photo_2016-10-26_18-33-05

 

 

 

 

 

Отриманий результат є, безсумнівно, позитивною тенденцією і свідчить про підвищення рівня інтелекту й ерудованості студреспубліканців. Маємо надію, що і наступного року на фіналі Студреспубліки попереду буде жага до перемоги, нових знань і дружби.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Євгенія Гмиря