fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
13-08-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Суб-фестиваль «Інтелектуальні ігри». А ти бажаєш узяти участь?

intelekt_b_v_(1)(3)Інтелектуальні ігри на фінальній Студреспубліці знову збирають друзів 24-27 серпня 2016р. на Чорноморській косі, під Очаковом, на узбережжі Чорного моря! Найспекотніше літо – найзапекліші інтелектуальні баталії. Гравці з усіх куточків України вкотре зберуться, аби довести свою інтелектуальну міць і розумову неперевершеність.

Ми запрошуємо всіх провести час на нашому суб-фестивалі: отримати незабутні вражання, нові знання та поспілкуватися з інтелектуальною елітою країни!Як потрапити на подію — читайте далі.

ЧоловічокЯкщо ти обдарований, начитаний, ерудований, відчуваєш себе справжнім інтелігентом і можеш відрізнити Адлера від Вайнінґера, а Хосе Мухіко від Даніеля Ортеги, то наш суб-фестиваль  прийде до смаку. Тут ти знайдеш друзів, однодумців, цікавих співрозмовників.

Відчуваєш силу свого розуму? Тоді збирай команду та вирушай у подорож. Місце зустрічі – фінал Студреспубліки-2016.

Із усіх питань щодо участі в інтелектуальних іграх на фіналі Студреспубліки-2016 на тему «Позитивні сценарії модернізації України: роль громад і молоді» звертатися до кураторки Євгенії Гмирі: телефонуйте +38 095 902 38 56, пишіть листи: evheniagmyria@gmail.com.

І не забувайте проходити обов’язкову онлайн-реєстрацію:

До якого регіону поїде цього року кубок «Інтелектуальних ігор» залежить тільки від тебе!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Євгенія Гмиря