fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
29-08-2021 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Миколаїв

Корабельний край, працюємо для тебе!

На території курорту Коблево, в СОТ «Корабел», пройшов Миколаївський обласний етап ХХІІІ Міжнародної програми «Студентська республіка» на тему «Інакша Миколаївщина — для Нової України». Обрано нову Студентську мерку та депутаток Студентського магістрату, які налаштовані вдихнути нове життя у молодіжну політику Миколаївщини.

Активна молодь поринула у хвилю нових вражень, адже під час Миколаївської Студреспубліки-2021* на неї чекала ОДГ-подібна гра і факультативи, а також, звісно, суб-фестивалі. Як все було — нижче.

Відкриття мульти-фестивалю (проходив 14–16 серпня 2021р.) розпочалося з вітального слова одного з лідерів Миколаївської Студреспубліки Максима Караулова. Далі відбулося представлення проєкту, який стосується екології Миколаєва, від доцента кафедри економіки та підприємництва Чорноморського національного університету ім. Петра Могили, громадського діяча Віктора Погромського.

Учасники/ці демонстрували креативні підходи, ділилися планами щодо розвитку Миколаєва й області, власною роллю у розбудові Інакшої України. У рамках ОДГ-подібної гри, тема якої «Інакша Миколаївщина — для Нової України», сформувалися 2 партії: «Союз анархістів-капіталістів» і «Зелені неоліберали», які намагалися деконструювати масштабні проблеми Корабельного краю і шукали шляхи їх вирішення.

За підсумками ігрової виборчої кампанії Студентською меркою Миколаївщини стала Єлизавета Кульчинська, студентка Чорноморського національного університету ім. Петра Могили. Депутатками Студентського магістрату Миколаївщини були обрані:

  • Анна Бєляєва, Миколаївський національний аграрний університет;
  • Олександра Гузей, Чорноморський національний університет ім. Петра Могили;
  • Софія Єрмакова, Національний університет «Одеська юридична академія»;
  • Маргарита Назаренко, Чорноморський національний університет ім. Петра Могили;
  • Вікторія Німченко, Миколаївський національний університет ім. В.О.Сухомлинського.

Щодо участі в суб-фестивалях, то учасники/ці набиралися енергії в «Квест-фестивалі», «Республіканській Мафії» та Настільних іграх.

Вітаємо наших переможниць! Студентська влада Миколаївщини вже готова робити Місто корабелів і весь Корабельний край комфортними для молоді!

Дуже вдячні всім, хто волонтерив і допомагав заради нашої Спільної Справи, бо ця Миколаївська Студреспубліка була особливо відповідальною, адже готувалася і проводилася вперше за останні роки без знаної громадської діячки, екслідерки Миколаївської Студреспубліки Вікторії Романенко, яка багато зробила для республіканського розвитку… проте, на жаль, її вже більше з нами немає.

Миколаівська Студреспубліка відбувалася за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міськради та Національного університету кораблебудування ім. адм. Макарова, а весь Літній цикл Студреспубліки-2021 — за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України. Окремі подяки Олександру Рябенку, Михайлу Михайлову та Віталію Васильєву.

* Під час проведення події дотримувалися адекватних і повністю законних карантинних приписів
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Єлизавета Кульчинська