fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
28-09-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Найдрайвовіші ритми для найпрогресивніших людей

Творчість — це невід’ємна частина інноватування, прогресу та модернізації. Як узагалі можна без музики? Тому під час суб-фестивалю Music Live Awards, який проходив у рамках фіналу ХХІІІ Студреспубліки на тему «Інакша Україна — для Нового світу», можна було почути талановиті музичні композиції з соціальним посилом.

У Лазурному, на узбережжі Чорного моря, де 21–24 серпня 2021р. проходив фінал Студреспубліки-2021*, одночасно з оргдіяльнісною грою в рамках мульти-фестивальної частини відбувся Music Live Awards. Хто переміг, а також лінки на конкурсні треки — нижче.

В інтернет-голосуванні MLA-2021 брали участь 9 музичних колективів і виконавців/иць із різних куточків України: Ядерна Могила, The Streechers, Tosia, Ігор Селецький, Swan, Dejure, Martin Eden, ScuffUnder, Kayuk×9 Вал.

За підсумками інтернет-голосування переможницею стала Tosia (Чернівецька обл.) із 61,9% голосів, а переможцем у номінації «Краща композиція на соціальну тематику» — Ігор Меліхов з гурту The Streechers (Чернігівська обл.).

 

 

 

 

 

Уже безпосередньо на самій фінальній Студреспубліці музикант(к)и в рамках Studrespublika Music Live Awards по вечорах, після дуже складних пленумів 2-го і 3-го днів оргдіяльнісної гри, а також під час церемонії урочистого закриття музичною енергією заряджали учасників/ць Події Покоління.

Талановиті музикант(к)и, які хочуть донести до України і всього людства свою непопсову, прогресивну, соціальну музику, — щиро запрошуємо! Студреспубліки-2022 вже чекає на вас!

 

 

 

 

 

Для довідки: На різних сценах Студреспубліки за її багаторічну історію з живими концертами виступали ВВ, «Бумбокс», С.К.А.Й., «Тік», Ёлка, «Оркестр Че», «Пающіє труси»«Фліт», «Роллік’с», Lюк, Дмитро Бабак, Panke Shava«Давня казка», «Небо для себе», «Криголам», «Етсетера»«Сен-Тропе», DK,DANCE, SOKOLOVSKY, «Онейроїд», Two Voices, DEDoff та ін.

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Прослухати і завантажити собі всі класні композиції можна тут і тут 

Аналітика гри-2021 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Артем Ніколенко