fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
24-06-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Херсон

Морське узбережжя Херсонщини знову зустрічає Cтудреспубліку

Аватар Студреспубліка-2015З 27 по 29 червня 2015р. у Херсоні пройде регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка». Тема: «Програма модернізації Херсонщини». Подія, на яку чекає все студентство та молодь, проходитиме в пансіонаті «Буревісник».

Херсон тримає хвилю. Де, як і коли проходитиме регіональна Студреспубліка та що цікавенького підготували — ти повинен про це дізнатися. Читай далі.

Студенти Херсонської області будуть обирати Студентського мера, Студентський магістрат, «Першу Леді» та «Містера Студреспубліки». Крім цього, на студентів чекають змагання з «Квесту», приємною новиною для херсонців стане «Денна туса», яка дозволить не витрачати свій час на абищо. Новинкою цього року буде школа КВН, де бажаючі зможуть навчитися майстерності роботи на сцені.

Нагадуємо про обов’язкову онлайн-реєстрацію!

Додаткова інформація за телефоном: 099 144 36 88, Анастасія Бабієнко.

Поспішайте! Кількість місць обмежена!

Регіональный етап Херсонської Студреспубліки проходить за підтримки: управління молоді і спорту Херсонської міської ради, Херсонської державної адміністрації, Народно-демократичної ліги молоді, страхової компанії EGON, Молодіжної ради при міському голові, модельного агентства Catwalk, журналу Potemkin City, танцювальної студії Pride, школи стилю та макіяжу Ірини Таранової, магазину-ателье «Счастливый День», магазину Ajur.

Інформаційна підтримка: телерадіокомпанія «Скіфія», інтернет-видання «Херсон он-лайн», 0552, «События и персоны города».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Анастасія Бабієнко