fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
02-08-2017 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Харків

Час втілювати модернізаційні проекти Харківщини в життя

photo_2017-08-02_00-19-4329-30 липня 2017р. на Харківській Студреспубліці молодь шукала можливі шляхи модернізації освіти та впровадження нової індустріалізації. Тема звучала так: «Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації Харківщини». Протягом 2-х днів, незважаючи на дощ й негоду, у режимі мисленнєвого штурму учасники розробляли та захищали свої проекти, обирали Студентського мера й депутатів Студентського магістрату, грали в інтелектуальні ігри, і звичайно, відривалися по повній.

Харківська Студреспубліка-2017 у Фельдман Екопарку зібрала активних, цілеспрямованих і небайдужих до майбутнього рідного краю учасників і «старих» республіканців, які в інтенсивній роботі шукали відповіді на актуальне завдання. Що саме вони напрацювали – читайте далі.

Під час події було сформовано три робочі групи та три позиції розвитку освіти й нової індустріалізації на Харківщині. Амбітні виклики щодо вдосконалення вітчизняних технологій у космічній галузі; розробка й створення конкурентоспроможних на світовому ринку аеротехнологій; побудова міцної IT-держави — за цим майбутнє, переконані студреспубліканці Харківщини. На тлі саме таких позицій виникла конструктивна дискусія, під час якої наводилися змістовні та глибокі аргументи.

photo_2017-08-02_00-19-32photo_2017-08-02_00-19-28photo_2017-08-02_00-19-35

 

 

 

 

Оргдіяльнісну гру вів лідер Кіровоградської Студреспубліки Віталій Слюсаренко. Модерували роботу груп експерти — Олександр Уриваєв, ветеран-студреспубліканець, інноваційний підприємець, і Наталія Промська, учасниця ЗиСР-VIII, підприємниця, членкиня Методологічної асоціації, керівниця соціальних освітянських проектів. Олександр презентував молоді роботу 3D-принтера і розповів про адитивні технології. Які світові освітні тренди існують наразі, — розповіла учасникам і учасницям Наталія.

D_AshY-xLE8 OvsPIM0Vmxcphoto_2017-08-02_00-19-33

 

 

 

 

 

 

Студентським мером Харківщини у підсумку гри визначили Олега Орєхова, студента Харківського національного університет ім. В.Каразіна. Також рушійною силою змін на Харківщині стануть депутати Студентського магістрату:

  • Артем Баляниця, студент Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця;
  • Руслана Коваленко, випускниця Харківського національного університет ім. В.Каразіна;
  • Владислав Мінін, випускник Харківського ліцею мистецтв №133;
  • Дмитро Муратов, студент Харківського національного авіаційного університету ім. В.Докучаєва;
  • Віталій Скуменко, студент Харківського національного авіаційного університету ім. В.Докучаєва;
  • Анна Соколець, студентка Харківського національного авіаційного університету ім. В.Докучаєва;
  • Олексій Титаренко, студент Харківського національного медичного університету;
  • Роман Соломін, випускник Харківського національного медичного університету;
  • Савва Чуйков, студент Харківського національного авіаційного університету ім. В.Докучаєва;
  • Оксана Шишка, випускниця Харківського вищого коледжу мистецтв.

Не залишила байдужими учасників ранкова руханка від Яни Білецької, переможниці сезонного проекту «Школа лідерства», адже що може бути краще, аніж інтенсивне ранкове тренування? Тільки «Студентська Мафія» за лічені години запальної гри може виявити справжнього майстра тактики, стратегії та спостережливості, — переконаний переможець суб-фестивалю Михайло Паламарчук, студент Київського університету ім. Б.Грінченка.

XzZXJUUBisYphoto_2017-08-02_00-19-41TXwFRoo066Q

 

 

 

 

 

Студреспубліка активнічає у Харкові, тепер на неї чекає ще яскравіша історія, а на учасників велика робота — гідно представити область на фіналі Студреспубліки, який відбудеться з 24 по 27 серпня, до Дня незалежності України, під Очаковом на морі. Реєструйтеся:

Animation-SR
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Марія Корабельнікова