fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-10-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Містер Студреспубліки» — два в одному: красивий і розумний

imgonline-com-ua-Osvetlenie-wDu81ClArTFHm5bJПро смаки, як-то кажуть, не сперечаються. Активний, творчий, вміє триматися перед публікою, харизматичний, освічений – такими рисами обов’язково повинен володіти «Містер Студреспубліки», якого обирають під час фіналу Студреспубліки-2017 (тема фіналу: «Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації України»).

pimgpsh_fullsize_distrЗдається, вони вміють все: співати, танцювати, жартувати, відправляти повітряні поцілунки, але наскільки при цьому вони можуть показати свій інтелект і громадську активність – дізнаєтеся з підсумкового матеріалу про всеукраїнський конкурс «Містер Студреспубліки-2017».

Участь у дійстві 25 серпня 2017р. узяли 6 представників із різних регіонів. Під час виходів хлопці продемонстрували творчі здібності, зовнішні дані, а також вміння заводити публіку. А й правда, публіка була фантастична і шалено підтримували своїх улюбленців.

IMG_4041IMG_4009IMG_4016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Під час першого виходи учасники презентували себе. Далі був конкурс талантів — і там було все: і співи, і танці, і стендап, і навіть фокуси. Закінчилося шоу виходом хлопців у яскравих футболках Студреспубліки.

imgonline-com-ua-Osvetlenie-8jywUsh8B9G61IMG_4002

 

 

 

 

 

 

Переможців цього року назвали не одразу після самого конкурсу, а вже під час церемонії закриття Студреспубліки та нагородження переможців. До речі, до складу журі входили:

IMG_4038Віра Андріюк, бренд-менеджерка Студреспубліки,
Катерина Білоконь, лідерка Херсонської Студреспубліки,
Любов Гоцуляк, журналістка телеканалу «Культура»,
Юлія Ковалінська, учасниця півфіналу конкурсу краси особистості «Перша Леді-2016/2017»,
Вікторія Романенко, регіональна координаторка Миколаївської Студреспубліки,
Надія Холявко, депутатка Студентського парламенту України-2016/2017, координаторка Чернігівської Студреспубліки.

Отже, «Містером Студреспубліки-2017/2018» став Данило Знаменський з Херсонщини. Також журі вирішило ввести спеціальну номінацію «Містер глядацьких симпатій» і віддати перемогу в ній Вадиму Кіблику з Дніпропетровщини, який до того ж ще отримав кубок кращого діджея на цьогорічній «Нічні тусі». На сцені нагороди та подарунки вручала кураторка конкурсу «Містер Студреспубліки» Неля Жиговець.

imgonline-com-ua-Osvetlenie-fCNA8EnoF5imgonline-com-ua-Osvetlenie-yVpnPhgxJBo

 

 

 

 

 

Вітаємо наших переможців. А тих, хто також хоче проявити свою мужність, харизму й інтелект – готуйтеся, фінал ювілейної XX Студреспубліки-2018 дасть вам такий шанс.

Аналітика-2017 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк