fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-09-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Долаємо мафіозно-олігархічний наступ — для початку в грі

Червоні проти чорних. Мирні жителі/ьки проти мафії. Революціонер(к)и проти олігархату. Під час фіналу ХХІІІ Студреспубліки на тему «Інакша Україна — для Нового світу» відбувся традиційний всеукраїнський турнір із інтелектуально-психологічної гри «Мафія», точніше — «Республіканська Мафія». Це був саме той випадок, коли гра, як життя.

Акторська майстерність, ораторське мистецтво, спостережливість, уміння розуміти справжні помисли людей по їх поведінці, міміці, погляду та жестикуляції — це ті вміння, яким можна добре навчитися, граючи в «Республіканську Мафію», яка пройшла на узбережжі Чорного моря, в Лазурному*, 21–24 серпня 2021р. Хто ж кого — підсумовуємо.

Це був фурор: майже всі регіони взяли участь у суб-фесті, а гравц/чині пристрасно відстоювали честь своїх делегацій. Під час самих ігор інтрига трималася до кінця, учасники/ці були непогано підготовлені, що робило «Республіканську Мафію» ще більш напруженою, цікавою, інколи з дуже неочікуваним завершенням. Хотілось б відмітити найкращих гравців/чинь:

Ігор Журбенко (нік ‘Rock&Rolla) — вмілий тактик і стратег, ексСтудмер Полтавщини, має гарну інтуїцію та математичний склад розуму, що дуже важливо в цій грі;
Максим Караулов (нік ‘Simpson) — колишній куратор і кращий ведучий «Мафії» на фіналах Студреспубліки, його можливо описати одним словом «Шаман», гравець, котрий знає, що таке вдача і завжди готовий на неї покластися;
Поліна Компанієць (нік «Пол») — експресивна та динамічна гравчиня, майстриня виходити сухою з води, а ще й депутатка Студпарламенту України;
Даніель Тертерян (нік «Чаба-Чибу») — гравець, який відстоює свою точку зору, вміє грамотно обґрунтувати свої ходи та навіть дозволяє собі тиснути на менш досвідчених гравців/чинь.

У фіналі «Республіканської Мафії» було на що подивитись: аргументи олігархії («чорної» команди) заставляли сумніватися всіх мирних жителів/ьок, але революціонер(к)и («червона» команда) не пішли на провокації, вчасно зібрались і перемогли олігархію (мафію). Найкращим же гравцем турніру став полтавчанин Ігор Журбенко.

Якщо в Україні, боротьба з олігархією іграшкова, кіношно-медійна, то, як бачимо, хоча б у грі на Студреспубліці вдалося подолати це зло. Будемо й надалі перемагати, зокрема через рік, на фіналі ХХIV Студреспубліки-2022!

Зазначимо, що свого часу початок розвитку «Мафії» серед українського студентства дали саме Студреспубліка та НДЛМ.

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Аналітика гри-2021 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Владислав Марченко