fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
18-07-2018 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Студреспубліка на шляху модернізації та миру: 20 років для Києва

14-15 липня 2018р. на території урочища Десенка (Чорторий) прошла ХХ ювілейна Київська Студреспубліка, де найактивніша молодь столиці з топових університетів працювала над ключовою темою майбутнього: «Як досягти прогресу і миру в Києві й Україні». У підсумку було обрано нову студентську владу, яка повинна реалізувати напрацьовані ідеї протягом найближчого року [+ відео].

Насичено інтелектуально, спортивно та розважально, саме так пройшла ХХ Київська Студреспубліка. Тут кожен міг донести свою позицію щодо розвитку столиці України, подискутувати з відомими експерт(к)ами і, звісно ж, драйвово відірватися. Як усе відгомоніло – далі.

Цьогорічна Київська Студреспубліка зібрала близько сотні активістів/ок. Одразу після відкриття студент(к)и занурились у роботу над майбутнім Києва й України, працювали над темою: «Як досягти прогресу і миру в Києві й Україні».

Робота була запеклою, від пленуму до пленуму 4 групи презентували свої доповіді, давали відповіді на складні питання розвитку Києва, його спеціалізації, різних аспектів «нової індустріалізації» міста. Позиції бомбардувались величезною кількістю запитань і гострою критикою експертів/ок. Головними проблемами, що виділяли учасники/ці були корупція, застаріла інфраструктура та недостатність фінансування регіонального розвитку. При цьому історик і політолог Денис Пілаш зауважив, що при збереженні даного курсу розвитку країни, нам загрожує перспектива опинитись на узбіччі науково-технічного та соціального прогресу людства.

 

 

 

 

 

Усі бажаючі могли отримати унікальні знання та навички, завітавши на факультативний майданчик, де, наприклад, знаменитий поет, професор культурології Євгенія Більченко під час доповіді на тему: «Україна: ілюзія вибору між лібералізмом і націоналізмом (за матеріалами доповіді в Домі конгресу Чехії)» розповідала про передові філософські концепції та боротьбу ідеологій.

 

 

 

 

 

Бажаючі відпочити активно грали у волейбол або брали участь у майстер-класах, приміром, із фаєршоу, коли можна було опанувати унікальні навички володіння вогнем. Фоново, для кращої роботи та насолодження природою і людьми, лунали сети від DJ Tonka. Увечері на центральній сцені для республіканців в рамках Music Live Awards молодь «качали» столичні гурти: «Горе от Ума», «Ведмідь і Вухо», «Булочный Цех». Між виступами від Київського театру вогню Ortus всю Студреспубліку запалило унікальне світлове шоу в стилі кіберпанку.

Республіканці ніколи не втомлюються, тому вечір продовжився майже до самого ранку музичним опенейром «Нічна туса». Для бажаючих розім’яти свої м’язи в рамках «Республікади» пройшов турнір із регбі, де студент(к)и та досвідчені гравці грали пліч-о-пліч. А для бажаючих «прокачати» свої соціальні навички та мізки усі бажаючі змагалися у «Студентську Мафію».

Кульмінацією всієї Київської Студреспубліки стало обрання Студентського мера і Студентського магістрату Києва. Студентським мером столиці було обрано Дмитра Шаповала, студента Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Депутат(к)ами Студентського магістрату Києва-2018/2019 стали:

  • Марина Кривошия — студентка Київського національного університету ім. Тараса Шевченка;
  • Олексій Крук – студент Київського національного університету ім. Тараса Шевченка;
  • Олександр Левчишен – студент Національного авіаційного університету;
  • Ярослава Михайлова — студент Київського національного університету ім. Тараса Шевченка;
  • Євгеній Нотевський — студент Київського національного економічного університету;
  • Юлія Олексійчук — студентка Київського національного економічного університету;
  • Дар’я Резніченко — студентка Київського національного університету ім. Тараса Шевченка;
  • Ілля Солтис – студент Національного університету харчових технологій;
  • Владислав Степенко — студент Київського національного економічного університету;
  • Мар’яна Теклюк — студентка Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

 

 

 

 

 

 

 

Попереду багато цікавої роботи, тому слідкуйте за новинами та новобраною студвладою, адже вже 24-27 серпня вони представлятимуть столицю на фіналі XX ювілейною Студреспубліки. Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до нашої делегації!


Партнери: ГО «Україна. Воля. Життя», ППОС НТУУ «КПІ» ім. Ігоря Сікорського, «Бізнес-конструктор», СП «Колізей» НТУУ «КПІ» ім. Ігоря Сікорського, Київський театр вогню Ortus, студія звукозапису Вареники-Крученики records/WAR CRUTCH RECORDS, ‘Baker Street 221b‘ Mafia Club.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Київської Студреспубліки