fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
05-12-2018 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Харків

Краща студентка Харківщини — Дика. Тепер — до всеукраїнського успіху!

2 грудня 2018р. харківські республіканці зібрали найкращу молодь на найпрогресивнішу тусу регіону, аби разом обрати «Кращого студента Харківщини» та влаштувати справжнє зимове паті. Подія вийшла феєрична. Вітаємо Софію Дику — головну переможницю, а також переможців/ниць у номінаціях.

Зима навмисне накидала снігу та холоду, проте далекоглядні республіканці провели КСУ на Харківщині у Resto-club ‘Museum’ на всі 100! Отож, як усе відбувалося, про враження та емоції з перших уст — читайте далі.

Є-є-є-бой, ми починаємо молодіжну подію сезону, створену молоддю для самої молоді. Тому відкидаємо всі формальності і вриваємося в справжню студентську двіжуху. З чого вона розпочинається? Тут все просто: звичайно, на сцені буде чарівна ведуча Юлія Кріштапович і найкращий МС Харківщини, куратор «Денної туси» фіналу ХХ ювілейної Студреспубліки Вадим Фоменко. Розповівши глядач(к)ам трохи про конкурс, на сцені вже стоять 5 кращих із кращих студентів регіону, які взяли на себе відповідальність і довели усім, що бути переможцем/ницею у комплексній характеристиці — справа честі.

Конкурсант(к)и демонстрували візитівку «Я — кращий студент», де розповідали про свою діяльність і захоплення. Згодом, трохи познайомившись із глядач(к)ами, презентували свої соціальні проекти, ну і для повного бачення творчо продемонстрували свої таланти.

Між тим, учасники/ці інших номінацій пройшли не менш ретельний відбір. Їх жорстко, але справедливо оцінювали експертні комісії за профільним спрямуванням. Отже:

 • Кращий студент-аналітик Харківщини – Сергій Грінько (Харківський університет банківської справи),
 • Кращий студент-громадський діяч Харківщини – Артем Семенов (Харківський державний університет харчування та торгівлі),
 • Кращий/а студент/ка-дизайнер/ка Харківщини –
  Марина Каплоух (Харківський національний політехнічний інститут),
  Олександр Сидоренко (Харківський національний політехнічний інститут),
 • Кращий студент-науковець Харківщини – Віталій Найда (Харківський національний університет внутрішніх справ),
 • Кращий студент-спортсмен Харківщини – Владислав Нагорнюк (Харківська державна академія фізичної культури).

 

 

 

 

 

 

 

 

Під час самого шоу справжньою прикрасою стали виступи наших «зірок». Чарівним співом аудиторію вразили депутатка Cтудентського магістрату Харківщини-2018/2019 Поліна Пелюхня, учасниця проекту «Голос-діти» Марія Краснощок і Дарина Кононенко. Звісно ж, Вадим Фоменко розважав усіх відривними інтерактивами.

У цей період наше поважне журі визначало переможця/ницю у комплексній характеристиці, який/а має представляти Харківщину на фіналі КСУ. До складу журі входили:

 • Анна Гуляєва — радниця заступника голови Харківської ОДА Анатолія Бабічева;
 • Руслана Дейнека — депутатка Харківської обласної ради;
 • Ірина Євтушенко — директорка Благодійного фонду «Фенікс»;
 • Марина Литовченко — «Краща студентка-спортсменка-2017/2018», багаторазова чемпіонка України та Європи;
 • Євгенія Мальцеваproject manager компанії Kinder Mix;
 • Марія МикільченкоСтудентська мерка Харківщини-2018/2019;
 • Олена Растворцева — представниця ВГО «Культурні ініціативи»;
 • Майя Струннікова — актриса Академічного драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка;  
 • Дмитро Трушенев — радник заступника голови Харківської ОДА Анатолія Бабічева.

 

Трохи порадившись, нашому журі довелося радитися ще і ще, а потім ще трішки, аби зрозуміти, що переможницею — «Кращою студенткою Харківщини (комплексна характеристика)» стає Софія Дика, студентка Харківського національного університету ім. Ярослава Мудрого.

 

 

 

 

 

 

Отож, поки всі засипають оваціями, квітами та привітаннями кращу студентку Харківщини-2018, харківська команда готова змагатися за перемогу під час фіналу «Кращого студента України», який пройде 14-16 грудня у Херсоні. Тому реєструємося, стискаємо кулачки і чекаємо на наші нагороди.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Харківської Студреспубліки