fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
04-12-2018 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

«Кращі студенти України» — хто вони і як засвідчити їх визначення?

Плідна діяльність кожної людини
заслуговує на визнання та винагороду!

14-16 грудня 2018р. найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях. Незважаючи на жодні труднощі, Студреспубліка показує, що достойні громадяни, справжні патріот(к)и, енергійна молодь, відповідальні студенти у країні є, і вони готові своїми здобутками боротися за наше спільне прогресивне майбутнє. Долучайтеся до студентського свята! Вас чекає чудове шоу!

Як для студента вдало завершити рік? Звісно, гарно здати сесію. Але для най-найкращих – почесно вибороти номінацію або перемогу у фіналі Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України». Де і коли пройде чудове шоу, під час якого будуть відзначені перемож(ни)ці КСУ і змагатимуться претендент(к)и на «Кращого студента України (комплексна характеристика)» — читайте у прес-анонсі.

Фінал «Кращого студента України» за 2017-2018рр. – підсумковий етап важливого, єдиного в своєму роді, всеукраїнського конкурсу, перемогу в якому прагнуть здобути студенти України. Вони проходять тривалий і потребуючий зусиль шлях, аби отримати головний кубок: вишівський, регіональний етапи, а вже потім можуть представляти власні здобутки, захищати честь регіону в змаганні з іншими найкращими.

Цьогоріч визначать найталановитіших у 8 традиційних та у 2 нових номінаціях:

  • Кращий студент України (комплексна характеристика),
  • Кращий студент-аналітик України,
  • Кращий студент-громадський діяч України,
  • Кращий студент-дизайнер України,
  • Кращий студент-медійник України,
  • Кращий студент-науковець України,
  • Кращий студент-програміст України,
  • Кращий студент-спортсмен України,
  • Кращий студент-підприємець України,
  • Кращий студент-профспілковий активіст України.

А номінант(к)ам на звання «Кращий студент України (комплексна характеристика)» треба налаштуватися на захопливе змагання. Необхідно буде не лише показати свої здобутки у навчанні у виші, але й підготувати відеопрезентацію про себе, достойно пройти інтелектуальний конкурс, продемонструвати свої таланти й захистити власний соціальний проект.

Усім конкурсант(к)ам необхідно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки.


Сенека говорив: «Скільки б ти не жив, усе життя слід навчатися» — республіканці беззаперечно дотримуються цього мудрого принципу і закликають кожного взяти його собі за правило. А ще важливо свої здобутки застосовувати у корисному руслі не лише для себе, але й для суспільства. Тож, Студреспубліка дає Вам такий майданчик – фінал «Кращого студента України».

Організатори забезпечують для відібраних переможців/ниць регіональних етапів КСУ (за 2 останніх роки) безкоштовне проживання та харчування.

Умови участі 

Очікуємо Вас на гостинній Херсонщині з налаштуванням на пристрасне вболівання за найобдарованіших студентів із усієї України!

Якщо Ви не з Херсона, хочете стати учасником/цею шоу-програми у Палаці молоді і студентів 15 грудня, потрібно до 11 грудня зареєструватися онлайн – ми надішлемо Вам спеціальне запрошення. Початок дійства о 18.00.

Якщо ж Ви проживаєте в Херсоні чи області, для того, щоб відвідати конкурс — зверніться за запрошенням до Херсонської координаторки Студреспубліки Катерини Білоконь, 066 218 77 60 чи пишіть на е-пошту: office@studrespublika.com

Організаційні питання, резервування квитків: (044) 529-13-75, office@studrespublika.com
Питання медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com

*  *  *

ОрганізаториВМГО «Студентська республіка», НДЛМ за підтримки Міністерства молоді та спорту України, оргпідтримки Міністерства освіти і науки України.
Партнери: Комунальний заклад «Палац молоді і студентів» Херсонської обласної ради, департамент освіти, науки та молоді Херсонської ОДА, компанія Impression, компанія JYSK, видавництво «Саміт-книга», SendPulseкосметична компанія «БІОКОН».

Умови участі 
Фінал «Кращого студента України» (2016, Суми)

Суперфінал «Кращого студента України» (2013-2015, Ужгород) 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки