fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
02-12-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Тернопіль

КСУ по-тернопільськи: як це було

3 19 листопада 2015р. у Нічному клубі Allure 8 найкращих, найхаризматичніших і найкреативніших студентів Тернопільської області зібралися в рамках крутого проекту Студреспубліки, аби позмагатися за звання «Кращого студента Тернополя». Звісно ж, визначили найдостойніших!

«Кращий студент Тернополя» відгудів на повну. Залишилося розповісти, хто і в яких номінаціях переміг, які завдання виконували учасники і хто з відомих людей «журив» конкурс.

Для визначення переможця в номінації «Кращий студент (комплексна характеристика)» була сформована спеціальна експертна рада з авторитетних осіб у галузі освіти, молодіжної політики, представників влади та громадських діячів:

  • Володимир Бурий — голова журі, приватний підприємець, громадський діяч і керівник стартап-інкубатору «Континіум»,
  • Віктор Мацикур – директор Департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА,
  • Леонід Бицюра — заступник Тернопільського міського голови,
  • Андрій Підлужний — український співак, композитор, музикант, телеведучий, продюсер, лідер гурту «Нічлава» та колишній учасник гурту «Скрябін»,
  • Ігор Білик – громадський діяч, активіст, співорганізатор мистецького фестивалю «Ї»,
  • Богдана Перевізник – переможниця конкурсу «Кращий студент Тернополя-2014».

Протягом заходу учасники змагалися в наступних конкурсах: «Я – кращий» (представлення себе в довільній формі), «Мій талант», «Я – оратор» (питання-відповіді) та «Кращий студент – соціально активний студент» (презентація власних соціальних проектів). Учасники креативно, розумно та дотепно підходили до вирішення поставлених завдань. Журі, високо оцінивши напрацювання всіх учасників, визначило переможців у наступних номінаціях:

  • «Кращий студент – громадський діяч» — Денис Кошарський (Тернопільський державний медичний університет, 3-й курс);
  • «Кращий талант року» — Уляна Паньків (Тернопільський національний педагогічний університет, 3-й курс);
  • «Глядацька симпатія вечора» — Михайло Пушкар (Тернопільський національний економічний університет, 3-й курс).

Перед учасниками та глядачами дійства зі словами привітання виступив куратор регіонального етапу КСУ, один із лідер республіканців Тернопільщини, співзасновник загальнонаціонального конкурсу краси «Перша Леді» Володимир Заверуха.

16

 

 

 

 

 

 

 

Переможцем у ключовій номінації «Кращий студент (комплексна характеристика)» став студент 3-го курсу Тернопільського державного медичного університету Михайло Думнич, який особливо вразив журі харизмою, талантом, а також соціальною активністю. Михайло представлятиме Тернопільську область на всеукраїнському рівні.

4

Організатори заходу: Тернопільська Студреспубліка спільно зі Студентським магістратом Тернопільщини.
Сприяння: Департамент сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА й управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради.
Партнери: нічний клуб Allure, ТРЦ «Подоляни», Cinema City, готельно-розважальний комплекс Alligator, ТОВ «Галичина Ласунка», компанія Mary Kay, «Опілля» та «Добра Вода».

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Тернопільської Студреспубліки