fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
18-11-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Тернопіль

У Тернополі оберуть кращого студента вже завтра

Screenshot_2Щорічно в Тернополі відбувається регіональний етап Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України». Цього разу свято для всіх студентів відбудеться 19 листопада 2015р. о 17.00 у нічному клубі Allure. Саме там 10 найкращих, найкреативніших і найхаризматичніших студентів міста зберуться, аби позмагатися за звання «Кращого студента».

«Кращий студент Тернополя» відбудеться вже завтра. Що очікує студентів на улюбленому святі осені, хто братиме участь і коли приходити, щоб побачити змагання найкращих – читайте нижче.

«Кращий студент України» — це всеукраїнська конкурсна програма, покликана виявити та надати імпульс для подальшого розвитку студентської молоді України як авангарду розвитку українського суспільства. Щоб взяти участь у проекті, потрібно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію.

Animation (2)

Для визначення переможця в номінації «Кращий студент (комплексна характеристика)» сформована  спеціальна експертна рада з авторитетних осіб у галузі освіти, молодіжної політики, представників влади та громадських діячів. Переможець буде представляти Тернопільську область на всеукраїнському етапі конкурсу.

Деталі можна довідатися у координатора проекту Дмитра Миронюка (097) 773 42 91.

* * *

Організатори: Тернопільська Студреспубліка та Тернопільський Студентський магістрат.
За підтримки департаменту сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА, управління у справах сім`ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради.
Партнери: нічний клуб Allure, ТРЦ «Подоляни», Cinema City, готельно-розважальний комплекс Alligator, ТОВ «Галичина Ласунка»,  атлетично-оздоровчий центр «Каруна»,  компанія Mary Kay, «Опілля» та «Добра Вода».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Тернопільської Студреспубліки