fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
22-03-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Кіровоград

«Кращий студент Кіровограда» вже готується до всеукраїнського фіналу

Виступає Кіровоградський лідер СтудреспублікиВперше в Кіровоградській області у рамках всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України» відбувся регіональний етап — «Кращий студент Кіровоградщини». Захід пройшов на високому рівні, гості й учасники залишилися задоволеними, а перемогу в комплексній характеристиці виборов Микола Олексин, який займається спортом і веде активний спосіб життя.

КСУ в Кіровограді проходив 18 березня 2016р. у НК Provocateur, де зібралися глядачі, щоб подивитися на таланти студентів і підтримати своїх друзів. Захід, організований Студреспублікою, хоч і відбувався вперше, але пройшов у «гарячій» атмосфері. Як учасники змагалися за звання кращих у кількох номінаціях, і хто, що «взяв» — далі.

Організатором заходу в Кіровограді виступили: Кіровоградська Студреспубліка, Молодіжна рада при Виконавчому комітеті Кіровоградської міськради за підтримки генеральних спонсорів — Спілки вірмен України у Кіровоградській області, ресторану-піццерії Sorrento.

Почесну місію обирати кращих студентів Кіровоградщини було надано неупередженому експертному журі, до якого ввійшли Людмила Дорохіна — начальниця відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міськради, Сергій Михида — проректор з наукової роботи Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка, доктор філологічних наук, проф. Тігран Хачатрян — голова Спілки вірмен України в Кіровоградській області, Шаген Гезумян — голова Спілки вірменської молоді в Кіровоградській області, Віталій Слюсаренко — лідер Кіровоградської Студреспубліки.

Журі "Кращого студента"Журі КСУ

 

 

Учасники конкурсу залежно від номінації мали представити на розгляд журі свої здобутки, за якими обиралися переможці. Студентка факультету педагогіки та психології Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка Любов Руденко стала переможницею в номінації «Кращий студент-науковець». В її доробку праці на такі теми як «Психологічний аналіз компонентів готовності до шлюбу студентської молоді», «Місце традицій в житті сучасного українця», що увійшли до вишівських і всеукраїнських видань. Переможцем в номінації «Кращий студент-спортсмен» став Роман Майнич, який є студентом факультету проектування та експлуатації машин Кіровоградського національного технічного університету. Його здобутки включають призові місця з бойового самбо серед чоловіків на чемпіонатах України і світу.

Нагородження переможців

Нагородження переможців КСУ

 

 

 

 

 

«Кращим студентом-громадським діячем» стала Євгенія Ткаченко, студентка факультету історії та права Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка, яка бере участь та організовує різноманітні заходи вишівського та міського рівнів. Євгенія є волонтером і координатором численних громадських рухів і акцій. Нагороду в номінації «Кращий студент-аналітик» отримала студентка факультету історії та права Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка Яна Сапожнікова, авторка кількох праць, зокрема, на тему: «Причини виникнення потягу до влади і його психологічні передумови». Перемогу у номінації «Кращий студент-медійник» виборола Ольга Ткаченко, також студентка Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка, талановита молода журналістка, статті якої друкуються у Першій електронній газеті.

Гості Кращого студентаЖурі і учасники "Кращого студента"

Найпочеснішу нагороду вечору в номінації «Кращий студент (комплексна характеристика)» здобув студент Кращий студент Кіровоградаприродничо–географічного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка Микола Олексин, який, окрім почесного звання, отримав подарунок від партнера заходу — ресторану-піццерії Sorrento. Микола має ряд нагород зі спортивного туризму, скелелазіння, волейболу, баскетболу та футболу.

Вітаємо кращих студентів Кіровоградщини, бажаємо їм творчої наснаги, нових здобутків і перемоги у всеукраїнському етапі конкурсної програми «Кращий студент України». Наша область дійсно багата на талановиту, розумну, креативну молодь, тому наступного року очікуємо ще більше претендентів на звання кращих.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Аліна Юрченко