fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
17-03-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Кіровоград

Уперше на Кіровоградщині — «Кращий студент України»

«Кращий студент України», Вперше в Кіровоградській області відбудеться регіональний конкурс за звання «Кращого студента України». Це станеться 18 березня 2016р. у нічному клубі Provocateur. Після оголошення результатів, відбудеться вечірка на честь переможців. Організатори — Кіровоградська Студреспубліка та Молодіжна рада при Виконкомі Кіровоградської міськради.

Практично десятиріччя на Кіровоградщині не було популярного по всій Україні конкурсу  «Кращий студент України». Останній раз свято приходило на цю чудову землю ще у форматі та під назвою «Студент року». Хто ж переможе у номінаціях, зокрема, у комплексній характеристиці, які сюрпризи очікуватимуть на глядачів – читайте в анонсі.

«Кращий студент України» – всеукраїнська конкурсна програма, покликана виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді України як авангарду розвитку українського суспільства. Для того, щоб взяти участь необхідно пройти обов’язкову, але дуже просту онлайн-реєстрацію.

«Кращий студент України»,

У рамках конкурсу «Кращий студент України» визначаються наступні номінації:

  • Кращий студент (комплексна характеристика);
  • Кращий студент-аналітик;
  • Кращий студент-громадський діяч;
  • Кращий студент-дизайнер;
  • Кращий студент-медійник;
  • Кращий студент-науковець;
  • Кращий студент-програміст;
  • Кращий студент-спортсмен.

Учасники порадують глядачів оригінальними презентаціями, власними талантами, цікавими сценками. Захоплюючі враження гарантовано як конкурсантам, так і присутнім у залі, тож не пропустіть найгучнішу подію Кіровограда!

За додатковою інформацією й інформацією щодо придбання квитків звертатись до регіонального координатора Студреспубліки Віталія Слюсаренка: 066 19 29 904, e-пошта: k.molod_rada@ukr.net.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Кіровоградської Студреспубліки